Oyun Haberleri

Banishers: Ghosts of New Eden’in yeni genişletilmiş oyun fragmanı beni etik açıdan terletiyor

Dough Spectrum 4K

Don’t Nod geliştiricilerinin yakında çıkacak RPG’si Banishers: Ghosts of New Eden için genişletilmiş bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bu isim size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni burasının bize Life is Strange’i getiren stüdyonun aynısı olmasıdır.

2022 Oyun Ödülleri’nde duyurusu yapılan Banishers: Ghosts of New Eden, etik zorluklarla dolu bir oyun gibi görünüyor. Eğer stüdyonun geçmişi tek başına, zor seçimlerin olduğu son derece kişisel, duygusal bir oyuna işaret etmiyorsa, ne olacağını bilmiyorum. Ve yeni fragmana bakılırsa, ahlaki açıdan sorgulanabilir kaslarınızı çalıştırmanız için pek çok fırsat olacak.

“İntikam. İntikam vücut bulmuş”, ölü sevgilinizin bedensiz sesi kulağınıza fısıldıyor, parçalanmış bir cesedin başında endişeyle duruyorsunuz. İntikam şüphesiz devam eden bir tema olacak ve oyunun ne kadar duygusal olarak yüklü olacağına dair biraz fikir veriyor. Bir Kovucu olarak göreviniz bu tür kötülüklere karşı geri adım atmak, dünyayı, musallat oldukları kişileri avlayan iblislerden kurtarmaktır.

Yeni fragman, aşıkların ve Banisher’lar Antea Duarte ile Red mac Raith’in büyük bir yürek ve dikkatle ele almak zorunda oldukları belirli bir hikaye hakkında daha fazla ayrıntıya giriyor. Yaşayanları hayaletlerin ve hayaletlerin tehdidinden korumaya yemin eden bu hayalet avcıları, asi ve soğuk kalpli bir kız kardeşini akrabalarının önünde feda etmek ya da bağışlamak gibi zorlu kararlarla karşı karşıya kalacak.

Ve eminim ki, cehennem köpekleriyle savaşırken vicdanınızın öne çıkacağı tek zaman bu olmayacaktır.

Fragman, karakterin kökenleri ve oyundan neler bekleyebileceğiniz hakkında küçük bilgiler içeriyor.

“Ölenlerin ruhlarının dolaştığı bir dünyada, birkaç Banisher’ı oynuyorsunuz. Antea Duarte ve Red mac Raith. Yaşayanlara eziyet eden ruhları yenmek ve sürgüne göndermek için Antea’nın ruhsal güçlerini ve Red’in güçlü cephaneliğini birleştirin. Sırları ortaya çıkarın, gizemli yollara gidin. manzaraları izleyin ve kaderi sizin ellerinizde olan unutulmaz ama acı çeken karakterlerle tanışın.

“Sürgüncülük yeminini yerine getirecek misin, yoksa sevgilini geri getirmek için umutsuz bir çabayla yaşayanları mı feda edeceksin?”

OKU  Intel'in, istemci CPU gelirini artırmak için 2024'te büyük bir 'Windows yenilemesi' üzerine bahse girmesi, görünüşe göre Windows 12'nin çıkış tarihi söylentilerini doğruluyor

Banishers: Ghosts of New Eden, 7 Kasım 2023’ten itibaren Steam’de çıkıyor. Burada gördüğümüz kadarıyla, en azından bizim gibi Witcher sevenler için bir göz atmaya değer gibi görünüyor. Veya Kasım ayındaki Cadılar Bayramı’ndan kalan hayaletleri hala hissediyorsanız.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.