Oyun Haberleri

Elden Ring Fan Miyazaki’nin Dev Karton Kesimini Yapıyor

Elden Ring Hidetaka Miyazaki

Bir Elden Yüzüğü fan, FromSoftware Inc. Başkanı Hidetaka Miyazaki’nin dev bir kesimini yarattı. Oyuğun kendisi çok büyük ve yaratıcısı bunun altı metreden uzun olduğunu iddia ediyor. Kolayca daha alışılmadık haraçlardan biridir. Elden Yüzüğü interneti şereflendirmek için.


Geçen sene, Elden Yüzüğü tüm dünyada mağaza raflarını ve dijital perakendecileri ziyaret edin. Oyun, bu yazı yazıldığı sırada dünya çapında 17 milyondan fazla kopya satarak FromSoftware Inc. için büyük bir hit oldu. Elden Yüzüğü ayrıca birkaç Yılın Oyunu ödülü kazanmaya devam etti, hatta o sayıyı geride bıraktı. Sonuncu Bölüm 2 2020’de kazanıldı. Ancak bazı hayranların, oyunun en önemli geliştiricisiyle bazı sorunları olduğu görülüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Naughty Dog Eş Başkanı Neil Druckmann, Elden Ring Hikâye Anlatımının İlgisini Çektiğini Söyledi

Yıllar boyunca pek çok hayran, yenilikçi ve yaratıcıdan düpedüz tuhaf olana kadar çeşitli FromSoftware oyunlarına kendi saygılarını sundu. Örneğin bir hayran, Pokemon’u içine yerleştiren bir mod yarattı. Elden Yüzüğü. Yakın tarihli bir gönderide, Reddit kullanıcısı MeanForce1, Hidetaka Miyazaki’nin dev bir kesimini yarattı. Birincil görüntüde, bir Elden Yüzüğü Sağlık çubuğu, kesmenin altında görülebilir ve kesmeye Büyük Miyazaki adını verir. Tipik Elden Yüzüğü kullanıcı bir katana ile kesikten aşağı bakarken, oynatıcı arayüzü görüntünün çevre birimlerinde görülebilir.

Elden Yüzüğü Hidetaka Miyazaki

Hidetaka Miyazaki, en çok FromSoftware’in Soulsborne oyunları üzerindeki çalışmalarıyla tanınır ve genellikle türün yaratıcısı olarak kabul edilir. Hikaye devam ederken, Miyazaki’nin başına getirildi. Şeytanın ruhları bu noktada şirket tarafından başarısız bir proje olarak kabul edildi. Oyun Japonya’da düşük performans gösterirken, Amerika Birleşik Devletleri’nde mütevazı bir başarı haline geldi ve bu da sonunda yaratılmasına yol açtı. Karanlık ruhlar. Bu da şirket için yepyeni bir yöne ve Miyazaki’nin kendi içinde hızlı bir yükselişe geçmesine neden oldu. Şeytanın ruhları sonunda PlayStation 5 için yeniden yapıldı ve orijinal PlayStation 3 sürümünden çok sayıda farklılık içeriyordu.

Büyük başarısına rağmen, FromSoftware henüz herhangi bir DLC duyurmadı. Elden Yüzüğü, ve olup olmayacağı belli değil. Geçen yıl şirket bunu açıkladığında herkesi şaşırttı. Zırhlı Çekirdek 6 bir sonraki oyunu olacak ve muhtemelen bir süre şirketin odak noktası olacak. Ancak bazılarına gelince Elden Yüzükler hayranlar, Hidetaka Miyazaki’yi Soulsborne’un en büyük patronu olarak gördükleri açık.

Elden Yüzüğü PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için çıktı.

DAHA: Eşsiz İlerleme Sistemlerine Sahip 15 Oyun

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hogwarts Legacy Oyuncusu Havada Öldü ve Süpürgeye Takıldı