Oyun Haberleri

Between the Sleep and Mosaic’in yapımcısı, süper sevimli hayvanlar için yemek kamyonu sürmeyle ilgili yeni bir oyun sunuyor.

Fruitbus animated gif

Krillbite Studio en çok, Between the Sleep, Mosaic ve çok kısa ama zekice hazırlanmış The Plan gibi karanlık, bazen rahatsız edici oyunlarıyla tanınır. Ancak bir sonraki oyunu çok farklı bir şeye benziyor: Fruitbus adlı “bir mutfak yemek kamyonu macerası”.

Fruitbus, oyunculara tamamen özelleştirilebilir bir yemek kamyonu verir ve onları malzemeleri toplayabilecekleri, yeni tarifler oluşturabilecekleri ve “benzersiz hikayelerin ve anıların kilidini açmak için yeni arkadaşlar besleyebilecekleri” açık bir dünyada serbest bırakır.

Ayrıca, görünüşe göre bir tür vahşi hayvansın, ancak bu, aynı zamanda araba kullanabildiğin için anlatıyla özellikle alakalı görünmüyor. Ve mutfak gereçleri kullanın.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, müşterileriniz aynı zamanda hayvanlar aleminin üyeleridir ve uygun şekilde antropomorfize edilmiştir, bu nedenle öğle tatillerinde yemek için sıraya girmeleri garip görünmüyor.

Bu baharatlı bir köfte!

(İmaj kredisi: Krillbite Studio)

Çok sevimli ve sağlıklı görünüyor ve dürüst olmak gerekirse, her şeyden biraz şüphelenmeme neden oldu. “Meraklı” bunun için daha iyi bir kelime olsa da: Bunun bir tuzak olduğunu düşünmüyorum ve Krillbite’ın önceki oyunu olan 2021 keşif kısa Sunlight, stüdyonun tüyler ürpertici gaddarlıktan daha fazlasını yapabileceğini gösterdi. Buna rağmen, bu gerçekten stüdyo için keskin ve beklenmedik bir yön değişikliği gibi görünüyor.

(Ve The Plan’ı oynayan herkesin bileceği gibi, belki de bu bir tuzaktır. Bu arada Steam’de ücretsizdir ve henüz deneyimlemediyseniz, sizi denemenizi tavsiye ederim.)

Fruitbus’ın şu anda 2024’te çıkması planlanıyor ve Steam’de PC için mevcut olacak.

(İmaj kredisi: Krillbite Studio)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Sega 70 dolar istiyor, lütfen