Oyun Haberleri

Komik Diablo 4 arızası, yeni sezondaki eziyetin bir kısmını ortadan kaldırıyor

Diablo 4 key art

Diablo 4, oyun tabiriyle Mevsimsel Yolculuk olarak bilinen eziyetle ilgilidir: Sezonun hikayesini toplu olarak anlatan birden fazla bölümde karakterinizi ilerletmek için çeşitli hedefleri tamamlamak. İlk sezon, Season of the Malign şu anda devam ediyor ve Gumby785 adlı zeki bir redditör, yol boyunca büyük bir zaman tasarrufu yapmanın bir yolunu buldu.

Wowhead tarafından açıklandığı gibi, mevcut yedi bölümlük sezonun üçüncü bölümü, oyuncuların Fısıltı Ağacı’ndan 10 önbellek almasını gerektiriyor; bu, anlaşılır bir şekilde biraz zaman alan bir süreç – oyuncuların bu şeyleri sadece saniyeler içinde mahvetmesini istemezsiniz. Yoksa sen mi?

Hayır, bilmiyorsun ama görünüşe göre bu özel görev için kesinlikle yapabilirsin. Hedefi tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey, Fısıltılar Ağacı’ndan tek bir zula: Sadece alın, bırakın, tekrar alın, tekrar yerine koyun ve hedef tamamlanana kadar 10 kez tekrarlayın.

Bu kesinlikle bir hata, ancak Reddit’e göre hile 22 dakika önce hala çalışıyordu. Çok yakında düzeltilmesini beklerdim, ancak açıkçası Blizzard’ın biraz komik olduğu ve oyunu çılgınca dengesini bozacak kadar rahatsız edici olmadığı için kaymasına izin vererek oyuncuların iyi niyetini kazanabileceğini düşünüyorum. Ve teknik olarak, 10 kez önbellek alıyorsunuz, değil mi?

Redditor DigitalDreamArt’ın izniyle işte burada. Al, bırak, şehre git!

Bölüm 3 – r/diablo4’ten 10 Ağaç Önbelleği EZ edinin

Bu önbellek hatası ve Blizzard’ın bununla ilgili planı, Blizzard’ın bugün daha sonra yayınlayacağı geliştirici güncellemesi (“Kamp Ateşi Sohbeti”) sırasında gündeme gelebilir. 11:00 PT / 14:00 ET’de başlayacak ve geliştirme ekibinin bu hafta başlarında düşen, yaygın olarak beğenilmeyen 1.1 yaması hakkında aldığı geri bildirimleri ele alacak. Kamp Ateşi Sohbeti, Twitch ve YouTube’da mevcut olacak.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  CDPR geliştiricileri, son dönemdeki işten çıkarmaların yol açtığı "muazzam miktardaki stres ve güvensizlikten" sonra, iyileştirmelere rağmen sendikalaşmanın hala gerekli olduğunu söylüyor