Oyun Haberleri

Silent Hill: Ascension’ın arkasındaki stüdyo aynı zamanda bir Borderlands ‘etkileşimli akış dizisi’ yapıyor

Silent Hill: Ascension'ın arkasındaki stüdyo aynı zamanda bir Borderlands 'etkileşimli akış dizisi' yapıyor

Yakında çıkacak olan Silent Hill: Ascension etkileşimli akış serisinin arkasındaki şirket olan Genvid Entertainment, bugün Gearbox’ın hit Borderlands atıcılarına dayanan çalışmalarında bir tane daha olduğunu duyurdu. Borderlands EchoVision Live, bir Mahzen Avcısı “macera safarisinde” kendilerini Eden-6’nın son derece düşmanca dünyasında mahsur kalmış bulan -büyük sürpriz!- sekiz turistin maceralarını takip edecek.

Hikaye, gezegende üç haftalık rehberli bir tura çıkan “Wault Avcısı Olmak İstiyor”u anlatıyor – heyecan verici ama tamamen güvenli. Ta ki “acımasızlar, haydutlar ve az ilmekli çarşaflarla” dolu bir yer olan Greywater Junction kasabasında mahsur kalana kadar. Eve dönüş bileti için tek umutları, korkularının ve başarısızlıklarının üstesinden gelmek için bir araya gelmek ve “üzerlerinde adları olan çok sayıda, BİRÇOK mermiden kaçınmaktır.”

Tabii ki, bunun olma olasılığı gerçekten onların elinde değil: Her şey toplu olarak “baskıyla nasıl başa çıkacaklarını, birbirleriyle nasıl ilişki kuracaklarını ve her birinin – ve geleceğin Mahzen Avcısı – ne tür bir insan olacağını” belirleyecek olan seyirciye kalmış.

Genvid, “Hayranlar, tüm izleyici üyelerinin hangi hikaye kararlarının alındığı ve toplu olarak ortak bir sonucu deneyimledikleri, gelişen bir anlatı deneyimi olan Borderlands: EchoVision Live’ın hikayesi ve karakterleri üzerinde doğrudan ve kalıcı bir etkiye sahip olacak” dedi.

Duyuru, bu etkileşimin nasıl çalışacağını açıklamıyor, ancak Silent Hill: Ascension için kullanılan sistemle aşağı yukarı aynı olacağını varsaymak mantıklı. Genvid’in kreatif direktörü Stephan Bugaj, bu ayın başlarında, Ascension izleyicilerinin her bölümü izlemek için bir günden bir haftaya kadar herhangi bir yere sahip olacaklarını ve ardından oyuncu kadrosunun hangi eylemleri yapması gerektiğine dair oy kullanacaklarını söyledi. Esasen Twitch Plays: Çoğunluk kuralları için daha yavaş ve daha organize bir yaklaşımdır, ancak düşünmek, tartışmak ve oylama koalisyonları düzenlemek için daha fazla zaman vardır.

Borderlands, genel olarak konuşursak, Silent Hill’den daha hafif yürekli bir meseledir ve bu nedenle, burada burada tuhaf ölümler olmasını beklerken, Borderlands EchoVision’da oylamanın, muhtemelen Yükselişte olacağı kadar acımasız ve ağır olmayacağını da tahmin ediyorum. En azından, personel yazarı Harvey Randall’ın yakın zamanda belirttiği gibi, “son derece düşünceli bir dokunuş” ile hassas konu materyallerini ele alma konusunda daha az endişe duyulmalıdır. Bu Borderlands, değil mi? Sadece ne olursa olsun jambona git.

OKU  Amouranth, Kick'in 2 günden kısa bir sürede ikinci akış yıldızını çalmasıyla Twitch'e botu veriyor

Borderlands EchoVision Live’ın henüz bir çıkış tarihi yok. Silent Hill: Ascension da yok, ancak bu yılın sonlarında çıkması bekleniyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.