Oyun Haberleri

Bir aylık PC Game Pass için 1 ABD doları geri döndü

Xbox game pass

Microsoft, herkesin favori anlaşmasını geri getirdi: Bir aylık PC Game Pass veya Game Pass Ultimate için 1 ABD doları. Yalnızca PC ile ilgileniyorsanız, Windows PC’de bir ay boyunca mevcut 100 kadar çok yüksek kaliteli oyun ve PC Game Pass ayrıca bir EA Play üyeliği içerdiğinden, bir dizi EA oyunu da var.

Bazıları için belki daha da tatlı bir anlaşma, Game Pass Ultimate’ın da bir aylık tekme için 1 ABD Doları’nda olmasıdır. Bu, bir tür Xbox’a sahip olanlar için hem PC hem de Konsol olduğu anlamına gelir. Başka türlü ödemeye kıyamayacağınız bir şeyi denemenin asıl püf noktası, Game Pass Ultimate’ın aynı zamanda şaşırtıcı çeşitlilikte oyunları bir telefona veya tablete aktarmanıza olanak tanıyan bir telefon ve tablet uygulaması olan Xbox’ın Cloud Gaming beta sürümüne erişmenizi sağlamasıdır. Başucundaki o phablet eklemindeki bir kontrol cihazını bluetooth ile bağlayabilirsin ve gitmeye hazırsın ve birçoğu PC’nizden veya konsolunuzdan veya her neyse çapraz kaydetme için donatılmıştır.

Bazı insanlar buna bayılıyor, bazıları nefret ediyor ama Cloud Gaming sizin için uygun olabilir ve denemek için 1$ çok düşük bir fiyat. Şu anda anlaşmanın ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden ilgileniyorsanız hemen alın. Ne de olsa yaz, bunun için mükemmel bir zaman.

“Yeni Game Pass üyeleri için her zaman pazarlama promosyonlarını değerlendiriyoruz. Bir Microsoft sözcüsü, bir e-posta sorgusuna yanıt olarak, “Oyuncular, süresi ve değeri değişen farklı teklifler sunmamızı bekleyebilirler” dedi. Yani, anlaşmanın ne kadar süreceğini de söylemiyorlar.

PC Game Pass’te iyi oyunlar bulmak zor değil. Nişancı hayranları için yiyebileceğiniz tüm Halo’ya sahipsiniz. Korku-kafalar için Amnesia oyunları. Zorlu strateji oyuncuları, Age of Empires veya Amazing Cultivation Simulator veya Battletech’in keyfini çıkarabilir. Arcade Paradise, ARK ve gibi oyunlarla daha uzağa gitmek de zor değil. gökbilimci. O da boş bir listeydi. Alfabetik listelerin “A” bölümünden zar zor ayrıldığımı fark edeceksiniz.

PC Game Pass’i Microsoft’un mağazasında sınırlı bir süre için 1 ABD Doları karşılığında bulabilirsiniz. PC Game Pass, 1 dolarlık promosyondan sonra ayda 10 dolar, Game Pass Ultimate ise 17 dolar.

OKU  Resident Evil 4 Sızan Video, Albert Wesker'in Tam Görünüşünü Gösteriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.