Oyun Haberleri

Bir grup Diablo 4 dehası, zindanları 2 dakikadan kısa sürede dolaşan bir büyücü yapısı yaptı

Diablo 4 Sorceress close-up

Diablo 4’ün skor tablosu güncellemesinin ufukta görünmesiyle birlikte oyuncular ne tür yapıların en hızlı şekilde ilerleyeceği konusunda beyin fırtınası yapıyor. Bir grup inşaat ustası bu sorunun cevabını zaten biliyor olabilir: Zindanlar arasında o kadar hızlı ışınlanan ve sanki artık Diablo oynuyormuşsunuz gibi görünen bir büyücü yapısı.

Diablo 4 yayıncısı Rob2628, büyücü uzmanları Arccueid ve Mekuna ile birlikte neredeyse kendi kendine oynayan bir yapıya sahip. Ona “Ark Kirpik büyücüsü” diyorlar ama bu isim burada gerçekte olanları gizliyor. Işınlanma aslında yapıyı besleyen şeydir. Düşmanları hızla geçmenize, her odayı doldurmak için rastgele büyüler tetiklemenize ve kendi bekleme süresini sıfırladığı için hepsini anında yeniden yapmanıza olanak tanır.

Kaputun altındaki motor, her ışınlanışınızda güçlü bir nihai becerinin bekleme süresini azaltan Flickerstep botlarıdır. Bu beceri, Kararsız Öğeler, uçarken düşmanları silen rastgele büyüler gönderir. Her saldırı Işınlanmanın bekleme süresini azaltır ve her Işınlanma Kararsız Elementlerin bekleme süresini azaltır. Unstable Elements’ın yedeklenmediği birkaç dakika boyunca Arc Lash ile düşmanlara saldırmanız yeterlidir. Aksi halde, bu, yalnızca düşmanların siz onları geçemeden ölmesi durumunda bozulan sonsuz bir döngüdür.

Mekuna’da yapının yüksek seviyeli bir kasadan iki dakikadan kısa sürede geçişini gösteren bir video var. O kadar sık ​​ışınlanıyorlar ki, görüntüler Diablo 4 oynayan birinden ziyade Diablo 4’ten bir dizi görüntüye benziyor. Neredeyse sonunda başka bir zindana ışınlanmalarını bekliyordum.

Diablo 4’ün yaklaşan haftalık sabit zindanlarında hız kral olacak ve bu yapı muhtemelen barbarlarla en üst sıralarda savaşacak. Bunu engelleyebilecek tek şey, puanınızı artırmak için ihtiyaç duyduğunuz eşya düşüşleridir. Blizzard, Gauntlet zindanlarında hızlı gitmenin zorluğun sadece yarısı olduğunu söylüyor. Puanınız da önemli olacağından oyuncuların her hafta dengeli rotalar bulması gerekecek.

Acımasız Zir Abattoir zindanında gördüğümüz gibi Diablo 4 oyuncuları, Blizzard’ın onlara fırlattığı her şeyi yenmek için ellerinden geleni yapacaklar. Belirli öğeleri giymeden bile faydalarından yararlanmanıza olanak tanıyan büyük bir istismar bu şekilde bulundu. Umuyoruz ki The Gauntlet, canı sıkılan oyunsonu oyuncularına sınıfları gidebildikleri yere kadar zorlamaları için bir neden daha verecektir.

OKU  Gloomwood'un yılın son güncellemesi bir pub ekler ve hızlı kaydetmenizi sağlar

Blizzard duyurmayı planlıyor The Gauntlet’in çıkış tarihive ona eşlik eden akış, gelecek hafta.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.