Oyun Haberleri

Skyrim Modu, Sihirli Kar Küresi ile Noel Görevi Ekliyor

skyrim santa

Elder Scrolls 5: Skyrim on yıl önce lansmanından bu yana neredeyse sonsuz modlar aldı ve en son modlardan biri oyunculara tamamlamaları için yeni bir Noel temalı macera sunuyor. Süre SkyrimMuazzam açık dünyası ve oyuncu seçimine yapılan vurgu, oyunun neredeyse benzeri görülmemiş uzun ömürlülüğünde rol oynadı, modlama topluluğu da insanları bu kadar uzun süre oyunla meşgul tuttukları için büyük bir övgüyü hak ediyor.


Skyrim modlar, oyuncuların deneyimini zenginleştirmek amacıyla yaşam kalitesi iyileştirmeleri getirdi, grafikleri yükseltti ve hatta yepyeni oyun özellikleri ekledi. Bazı Skyrim modlar sadece oyundaki karakter modellerinin yerini alırken, diğerleri biraz daha iddialı ve hayranların kontrol etmesi için yepyeni hikaye içeriği sağlıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Yeni Skyrim Oyuncusu Spike Tuzaklarının Zor Yoldan Ne Yaptığını Buldu

wSkeever tarafından oluşturulan Spirit of Saturalia – A Christmas Quest modunda da durum böyle. Saturalia modunu indirdikten sonra, Skyrim oyuncular envanterlerinde girip keşfedebilecekleri büyülü bir kar küresi bulacaklar. Kar küresinin içinde, Dragonborn’un Noel için dekore etmeye teşvik edildiği şirin bir ev var. Modun wSkeever tarafından yüklenen bir videosunda gösterildiği gibi, bu, şöminenin üzerine çorap asmayı, bir Noel ağacı kurmayı, çelenk asmayı vb. içerir.

OKU  Bir GPU veri merkezi şirketi, geçen ay yeni bir ortak girişim olarak tanımlanabilecek bir esrar işletmesi satın almayı kabul etti

Skyrim oyuncular, Satie adlı bir NPC tarafından kar küresini evini dekore etmekle görevlendirilir ve daha sonra çabaları için onları ağacın altındaki hediyelerden biriyle ödüllendirir. Oyuncular, üzerlerine giyebilecekleri Noel temalı özel bir kıyafet almak için hediyelerini toplayabilirler. Skyrim maceralar Genel olarak, bu daha etkileyici olanlardan biri Skyrim yayınlanan modlar ve Bethesda’nın açık dünya oyununda yeni bir deneyim arayan herkes kesinlikle onu indirmeyi düşünmelidir. Nexus modlarına gitmek ve görevi indirmek için buraya tıklayın.

Birçok Skyrim oyuncular muhtemelen oyundaki yeni içeriği deneyimleme fırsatından keyif alacaklar, ancak diğerleri yeni bir içerik için endişeleniyor olabilir. Yaşlı Parşömenler macera. Ne yazık ki beklemek Elder Scrolls 6 Bethesda serbest bırakmaya odaklandığından, uzun olmaya devam edecek yıldız alanı ilk. yıldız alanı 2023’ün ilk yarısında bir noktada piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu çıkış tarihini karşıladığını varsayarsak, hayranlar potansiyel olarak bekleyebilirler Elder Scrolls 6 birkaç yıl sonra, 2025’te düşecek. Bu bile iyimser bir tahmin olabilir, o yüzden şimdilik Yaşlı Parşömenler Hayranlar, oyunlarını korumak için modları indirmeye devam edebilir. Skyrim maceralar taze.

The Elder Scrolls 5: Skyrim – Yıldönümü Sürümü şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X için mevcut.

DAHA: Skyrim’in En Can Sıkıcı Düşmanları

Kaynak: Gfinity

OKU  Resident Evil 4 remake, ilk büyük dövüşü atlamanıza izin veren komik bir Paskalya yumurtasına sahiptir.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.