Oyun Haberleri

Bir stadyumda geçen bu çılgın battle royale modu, WWF No Mercy’den bu yana güreş oyunlarının başına gelen en iyi şey gibi görünüyor.

Bir stadyumda geçen bu çılgın battle royale modu, WWF No Mercy'den bu yana güreş oyunlarının başına gelen en iyi şey gibi görünüyor.

THQ Nordic ve güreş türünün gazileri Yukes kısa süre önce uzun zamandır beklenen bir dönüş yaptı. AEW: Sonsuza Kadar Savaş 2K’nın resmi WWE oyunları için yıllardır ilk ciddi rekabet. Hayranlardan gelen ilk tepkiler genel olarak olumlu oldu, birçoğu daha eski okul Yukes stiline dönüşten keyif alıyor, ancak AEW’nin bir marka olarak WWE’nin ağırlığına sahip olmadığı açık: Bu oyunun ihtiyacı olan şey göze çarpan bir özellik. Ve bir tane alabilir gibi görünüyor.

THQ Nordic birdenbire, Stadium Stampede adlı yaklaşan bir battle royale modu için bir teaser yayınladı ve yıllardır ilk kez bir güreş oyunu ilgimi çekti. Cipler, atlar, silahlar ve tanrı bilir başka neler dahil olmak üzere eşyalarla dolu gibi görünen dev bir futbol stadyumunda geçen bir gürültü, 30 güreşçi zirveye çıkmak için mücadele ediyor. Kesinlikle gülünç görünüyor ve benim param için güreş oyunları en iyi güreş kadar gülünç ve abartılı olmalı.

Geliştirici Yukes, “yakında” olacağını ve “30 güreşçi stadyuma giriyor. Yalnızca biri üstün gelebilir” sloganının ötesinde modu henüz tarihlendirmedi. Biraz melankolik bir şekilde bu bana, oynaması ücretsiz güreş tarzı savaş royası Rumbleverse’i hatırlatıyor, oldukça iyiydi ancak izleyici bulamayınca kapandı. sadece altı ay sonra.

Yukes’in son çabasının, (kurulmasında büyük rol oynadığı) her şeyi fetheden WWE oyunlarına karşı bir etki yaratıp yaratmayacağı henüz görülmedi, ancak farklılaştırıcı bir şey varsa, o da bir DDT’yi teslim etmeden önce başka bir güreşçiye jip süren bir güreşçidir. şaşkın kurban. Öyleyse: erkekleri nereye bırakıyoruz?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Baldur's Gate 3 mod yapımcıları, Sword Coast'ta bir MMO gibi koşmanıza izin veren WASD kontrolleri ekledi