Oyun Haberleri

Envanter ızgaralarını seviyorsanız, sizin için özel olarak rogue benzeri bir eylem yaptılar

Envanter ızgaralarını seviyorsanız, sizin için özel olarak rogue benzeri bir eylem yaptılar

Roguelike Silahlar Tanrısı, Diablo 1 ve 2’de sevmeyi öğrendiğiniz, yalnızca envanter yönetimiyle karşılanan derin bir ihtiyacınız varsa tam size göre. Daha bu hafta piyasaya sürülen roguelike aksiyon sizi karşı karşıya getiriyor Bir kulenin seviyelerine tırmandıkça canavar sürüleri giderek artıyor.

Aynı zamanda Brotato, Soulstone Survivors ve Time Wasters gibi oyunların hayranları için de bir ayakkabı, Vampire Survivors’ın popülerlik kazandığı aksiyon roguelike oyunlarının zorluğunu takip ediyor. Diğer birkaç oyunla aktif bir kaçış noktası var, bunu daha çok twitchier tür girişlerinde görüyoruz.

God of Weapons’ın öne çıkan özelliği elbette envanter yönetimidir. Türdeki diğer oyunlar, belki de sınırlı bir slot seti dahilinde yeni güçler ve yükseltmeler toplarken, God of Weapons, bunları zaman içinde yeni slotlar ekleyebileceğiniz ızgara tabanlı bir envantere yerleştirmenizi sağlar. Yeni Arbalet havalı görünüyor ama bu tuhaf şekle yeriniz var mı?

“Silahları ve aksesuarları toplamak ve bunları envanterinizde stratejik olarak düzenlemek, hayatta kalmanız için çok önemlidir. Envanter alanınız sınırlıdır, dolayısıyla yeni bir öğeyi yerleştirmeden önce, onun güçlü ve zayıf yönlerini ve genel stratejinize nasıl uyduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. ,” diyor geliştiriciler Archmage Labs.

Mücadele edilecek konu sadece silahlar değil. God of Weapons’ın ayrıca oynanabilecek çeşitli sınıfları vardır ve her birinin seçebileceği bir dizi alt sınıf vardır. Örneğin hırsızlar keskin silahlarla daha yüksek saldırı hızına sahip olurlar ancak daha zayıf mermilere ve daha az zırha sahiptirler.

İlk incelemeler oyunun piyasaya sürülmesinden oldukça memnun; yayınlanma tarihi itibarıyla Steam’deki 450 kullanıcı incelemesinin %85’i olumlu. Olumlu incelemeler, genel olarak oyunun yanı sıra çeşitli yapım seçeneklerinden de bahsediyor ve hatalar olmasına rağmen geliştiricilerin lansmandan bu yana aktif ve duyarlı olduklarını belirtiyor. Olumsuz incelemelerde hatalar, seviye çeşitliliği eksikliği ve roguelite meta ilerlemesinin zayıf olduğu belirtiliyor.

OKU  Samsung'un kendi kendini süren ekranı gerçek bir sim teçhizatı olmalı

God of Weapons’ı Steam’de 6$ karşılığında 26 Eylül’e kadar %10 indirimle bulabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.