Oyun Haberleri

Black Mesa: Blue Shift dördüncü bölümü yayınlandı

Black Mesa: Blue Shift dördüncü bölümü yayınlandı

Half-Life: Blue Shift, Gearbox tarafından geliştirilen ve oyuncuları Black Mesa Araştırma Tesisi’nde güvenlik görevlisi ve Gordon Freeman’ın arkadaşı olan Barney Calhoun’un regülasyon botlarına sokan bir 2001 yan ürünüydü. Orijinal Half-Life’ın modlayıcı yapımı Black Mesa olarak yeniden yapımının ardından, başka bir mod geliştirici grubu Black Mesa’nın kaynaklarını kullanarak Blue Shift’i yeniden yapmak için çalışmaya başladı.

HECU Kolektifi, Black Mesa: Blue Shift’i bölüm bölüm yayınlıyor ve yukarıdaki profesyonel görünümlü fragmanda görebileceğiniz Bölüm 4: Captive Freight’i yayınladı. Pek çok şey patlıyor. Bu tamamlandığında, Blue Shift’in bitecek sadece dört bölümü kaldı.

Captive Freight, Blue Shift’in şimdiye kadar yeniden yapılan en büyük bölümüdür ve piyasaya sürülmesine önceki bölümler için hata düzeltmeleri, denge ayarlamaları dahil olmak üzere iyileştirmeler eşlik eder (levye daha yavaş ama daha sert vururken girdapların el bombasının yörüngesi değiştirilmiş) ve diğer şeylerin yanı sıra performans iyileştirmeleri, AI navigasyonu, sesli, görsel rehberlik, modeller, animasyonlar ve dokular.

Black Mesa: Blue Shift’i Black Mesa’nın Steam Atölyesinden indirebilirsiniz. (yeni sekmede açılır)ModDB sayfasının yanı sıra (yeni sekmede açılır). Şu anda STALKER Anomaly gibi diğer popüler modların yanı sıra ModDB’nin 2022 Yılın Modu için yarışıyor. (yeni sekmede açılır)Zihinsel Omega (yeni sekmede açılır)Birleşme (yeni sekmede açılır) ve Nihai Kıyamet (yeni sekmede açılır) Dawn of War: Soulstorm ve Kingdoms of Arda için (yeni sekmede açılır), Mount and Blade 2: Bannerlord için bir Orta Dünya toplam dönüşümü. Oyunuzu ModDB’de kullanabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Double Fine, Psychonauts 2 İçin Yapım Belgeselini Yayınladı