Oyun Haberleri

Overwatch 2 Hayranları, Blizzard’ın Yeni Silah Tılsımıyla Trol Olduğunu Düşünüyor

overwatch 2 fans offended by blizzard adding salt shaker with ramattra unlock

Aşırı İzleme 2 oyuncular, Battle Pass sisteminin topluluğu zehirlemeye devam etmesinden sersemliyor ve Blizzard, son derece sağır bir hareketle yaraya tuz basıyor gibi görünüyor. 2. Sezonun lansmanı, Ramattra’yı yeni kahraman olarak tanıttı. Aşırı İzleme 2, ancak bazıları onu daha basit tanklarla oynamaya kıyasla oldukça cansız bulmuştur. Ancak nefretin kaynağı Aşırı İzleme 2 Blizzard’da yönetmenlik yapan oyuncular, Ramattra’nın kilidini oyunun çok kötülenen Battle Pass aracılığıyla açmasının ne kadar sürdüğünden geliyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Battle Pass sistemi Aşırı İzleme 2 Blizzard yeniliği korumak konusundaki duruşunda kararlı olduğu için oyuncularından hem şimdiki hem de gelecekteki olası her sezon için 10$ yatırım istiyor. Aşırı İzleme 2 Bir Oyuncuya Karşı Oyuncu oyununda tartışmasız çok önemli bir rekabet avantajı olan kahramanlar, bir ödeme duvarının arkasına kilitlendi ve oynaması ücretsiz alternatif, en sabırlıların bile moralini bozacak birkaç haftalık bir eziyetti. Aşırı İzleme 2 oyuncu. Müşterilere ödül yolunda avantajlı bir başlangıç ​​sağlayan ve eziyetten kurtulmalarına izin veren iki kat daha yüksek bir Premium Battle Pass’in piyasaya sürülmesi, yalnızca iki kat daha fazla bölünmeyi derinleştirdi. Aşırı İzleme 2 topluluk ve oyuncuları arasında anormal, toksik davranışlar üretti.

İLGİLİ:Overwatch 2 Oyuncusu, Kilidini Açmadan Önce Ramattra Olarak Harika Bir Oyun Alır

OKU  Gaz patlıyordu, bu yüzden Discord satın aldı

Bazı Aşırı İzleme 2 Premium Battle Pass’ı satın alan oyuncular, bunu yaptıkları için kendi takım arkadaşları tarafından bile zorbalığa uğradı. Şeylerin içinde ısıtıldığını söylemek için Aşırı İzleme 2 topluluk yetersiz bir ifade olurdu ve Blizzard, Battle Pass ödül yolu aracılığıyla Ramattra’nın kilidini açan oyuncularını bonus bir Salt Charm ile ödüllendirmeyi seçtiği için yangını söndürmeye çalışmak yerine hüsrana uğramış oyuncu tabanını trolliyor gibi görünüyor.

Yani Ramattra Seviye 45’te, kilidini açtığın için fazladan ne aldığını biliyor musun? Bir Tuz Büyüsü. Overwatch’tan

Blizzard’ın bariz tuz hareketinin kabulü, beklenebileceği gibi, bazılarıyla birlikte gitti. Aşırı İzleme 2 oyuncular, hareketin cüretkarlığına inanmadıklarını bile ifade ederken, diğerleri bitkin bir teslimiyetle ve bunun öngörülebilir gelecekte yeni normal olacağının farkına vararak Blizzard’a küfürler savurdular. Pek çok kişi, D.Va’dan ilham alan bu tuzluluğun kendi başına, silah tılsımlarına mükemmel bir katkı olduğunu düşünüyor. Aşırı İzleme 2ancak onu çevreleyen bağlam, en hafif tabirle tartışmalı hale getirdi.

Tartışmadan yorum JustASunbro’nun tartışmadan yorumu “Yani Ramattra 45. Seviyede, onun kilidini açmak için fazladan ne alıyorsun biliyor musun? Bir Tuz Büyüsü.” .

Tartışmadan yorum multihawk’ın tartışmadan yorumu “Yani Ramattra Seviye 45’te, onun kilidini açmak için fazladan ne alıyorsun biliyor musun? Bir Tuz Büyüsü.” .

OKU  Day of the Devs 2023'ten dilek listesine ekleyeceğimiz 5 favori oyunumuz

Tartışmadan yorum Multimdog123’ün tartışmadan yorumu “Yani Ramattra Seviye 45’te, onun kilidini açmak için ekstra ne alıyorsun biliyor musun? Bir Tuz Büyüsü.” .

Oyuncular para kazanmaktan bıktıysa Aşırı İzleme 2veya harita rotasyonunun yeniden başlatılması gibi oyunun karşılaştığı bir dizi başka sorun varsa, bu, Blizzard Entertainment’ın muhtemelen ele alması gereken bir yangındır. bu Aşırı İzleme 2 topluluk son derece tutkulu ve bu tutku bazen öfke ve eleştiriyle ifade edilse de, oyuncuların hala yatırım yaptıkları anlamına geliyor. Aşırı İzleme 2 ve oyunu oynamaya devam etmek istiyorum. Ancak bu tutku, yerini ilgisizliğe bıraktıkça azalmaya başlıyor ve artık umursamayan bir topluluk kadar canlı bir servis oyunu için daha lanet olası bir şey yok.

Aşırı İzleme 2 PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Blizzard’ın Overwatch 2’de Dengeleme Yaklaşımı Çalışmıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir