Oyun Haberleri

Elden Ring Player, Microsoft Paint Kullanarak Etkileyici Albinaurics Tablosu Oluşturuyor

Elden Ring Albinauric Erdtree

Bir Elden Yüzüğü Oyuncu, Microsoft Paint kullanarak karda yürüyen Albinaurics’in etkileyici bir resmini yaptı. konumlar Elden Yüzüğü göksel ve huşu uyandırandan karanlık, engebeli ve önseziye kadar uzanır ve bu tablo, Albinaurics’i oyunun daha engebeli yönlerine uyan bir ortamda tasvir ediyor.


Albinaurikler insansı düşmanlardır. Elden Yüzüğü, yapay olarak “insan eliyle” yapıldığı söyleniyor. Albinaurics, insan olmaya çok daha yakın görünen Birinci Nesil ve çok daha mutasyona uğramış görünen İkinci Nesil olmak üzere iki farklı biçimde gelir. İsim, Latince’de kabaca “parlak/beyaz aura” olarak da çevrilebilir. Gerçek Soulsborne tarzında, Albinaurics’in arkasındaki irfan hiçbir zaman tam olarak açıklanmaz, ancak insan yapımı oldukları için Erdtree’den Grace ile kutsanmadıkları, yani birçok kişinin kurtuluşu başka bir ağaçta aramaya çekildiği anlamına gelir. Miquella’nın Haligtree’si.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Art, Rykard’ın NES Oyununda Nasıl Görüneceğini Hayal Ediyor

Reddit kullanıcısı Ssosme’nin sanatsal sunumu, karda Haligtree yerine Erdtree’ye doğru yürüyen bir İkinci Nesil Albinaurik üçlüsünü tasvir ediyor. Haligtree’nin amacı, Miquella’nın tüm canlıların gelişmesi gerektiğine olan inancıyla, dünyanın geri kalanı tarafından dışlananlar için bir sığınak olması anlamına gelirken, Erdtree, Grace’ini kimin alacağı konusunda oldukça seçicidir. Bazıları Erdtree’nin temelde dev bir parazit olduğuna inanırken, inkar edilemez bir şekilde Erdtree’nin çarpıcı bir özelliğidir. Elden Yüzüğüve Ssosme, MS Paint’te güzelliğini yakalamayı başardı.

OKU  PC'niz için Bloodborne'u beklerken masaüstünüz için Bloodborne indirimde

Ssosme’nin çizimleri çok ressamca görünüyor ve dokular açısından zengin, daha önce bir hayranın muhteşem Liurnia manzara resminde yeniden yakalanmış olan Romantik dönem ilhamlarına uygun bir şekilde manzarayı yakalıyor. Romantik sanat çağının temel bileşenlerinden biri, karşılaştırıldığında insanları güçsüz gösteren, ezici ve muazzam bir güç olan doğa kavramıydı. Kavram, doğayı Tanrı’ya ve göklere bağladı; Elden Yüzüğü Erdtree’nin varlıklara nasıl Grace bahşettiği ve ayrıca The Lands Between’ın engebeli manzaralarında gösterildiği gibi.

Elden Yüzüğü The Lands Between’da çeşitli biyomlar ve ayarlarla keşfedilecek uçsuz bucaksız bir dünya sunuyor, ancak her konum anında belirgin bir şekilde tanınabiliyor. Elden Yüzüğü. Her konumu keşfetmek zor olduğu kadar eğlencelidir ve bu nedenle pek çok kişinin böyle düşünmesi şaşırtıcı değildir. Elden Yüzüğü açık dünya oyunlarının geleceğinin neler sunması gerektiğine dair yeni bir ölçüt olarak. Bu kadar hızlı ve karmaşık bir açık dünya yaratmak için her oyunun bütçesi olmayabilir. Hogwarts Mirası sahip olmak Elden Yüzüğü Dünyaya olan ilhamlarını ve takdirlerini gösteren paskalya yumurtaları ve hayranlar, Ssosme’nin MS Paint parçası gibi muhteşem sanat eserleri yapmaya devam ediyor.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

OKU  Genshin Impact Concept, Ayaka ile Nilou'yu Birleştiriyor

DAHA: Hogwarts Legacy’nin Haritası Elden Ring’inkiyle Aynı Etkiye Sahip

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.