Oyun Haberleri

Komik Skyrim Böceği Kuryenin Su Altında Konuştuğunu Gösteriyor

skyrim-courier-glitch

Komik Skyrim çevrimiçi olarak yayınlanan video, oyunun kuryesinin su altında oyuncuyla konuştuğunu gösterir. Skyrim oyuncuların yıllar içinde tanıdığı ve sevdiği unutulmaz ve ikonik karakterlerle dolu ve kurye bunun sadece küçük bir parçası.


İlk olarak 2011’de piyasaya sürülen, Skyrim hemen tüm zamanların en popüler RPG’lerinden biri haline geldi. Özel bir mod topluluğu ve Bethesda’nın oyunu yeni platformlarda sürekli olarak yeniden yayınlama taahhüdü nedeniyle popülaritesi hiçbir zaman gerçekten sarsılmadı. Oyun, garipten harikaya uzanan komik aksaklıklarıyla ünlendi. Hatta bunlardan bazıları Skyrim tamamen farklı bir oyun gibi görünüyor. Bir aksaklık yapar Skyrim gibi görünmek Sessiz Tepe sisli ortamları ve sınırlı görüş mesafesi ile. Oyunun kalıcı popülaritesi, oyuncuların bu tür aksaklıkların önümüzdeki yıllarda ortaya çıkmasını beklemesi gerektiği anlamına gelir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Skyrim Modu, Doctor Who’s Korkunç Ağlayan Melekleri Oyuna Getiriyor

klibi Skyrim Phsfalcao kullanıcısı tarafından Reddit’e gönderilen aksaklık, oyunun kuryesinin kahramanı su altında kovaladığını ve mesajını tamamen su altındayken ilettiğini gösteriyor. Ancak, su altında olmaktan tamamen etkilenmeden tamamen normal konuşuyor. Skyrim bunun gibi komik aksaklıklarla dolu ve kurye bunlardan birkaçının merkezinde yer alıyor. Bir Skyrim Oyuncu, karakterin dahil olduğu başka bir tuhaf hatada da kıyafetsiz kurye ile karşılaştı.

OKU  ah ah! Final Fantasy 16'nın sıkma delikleri, oyuncuları bir kanatta tutuyor

Oyundaki asgari rolüne rağmen kurye, Skyrimİnternette onunla ilgili memlerin bolluğu nedeniyle ‘in en ikonik karakterleri. Oyun içinde kurye acımasızdır ve bu videoda gösterildiği gibi hiçbir şeyin onu işini yapmaktan alıkoymasına izin vermez. Bir diğer oyunun hayranının başka fikirleri vardı. Bu Skyrim Oyuncu, işine olan bağlılığına rağmen kuryeden nasıl kaçacağını anladı.

Sonuçta, bunun gibi hatalar zararsızdır ve bu nedenle çoğu oyuncu ne zaman ortaya çıktıklarını umursamaz. Bethesda oyunları, komik hatalarıyla tanınır ve birçok oyuncu, şirketten aşağıdakiler gibi gelecekteki sürümleri bekler: yıldız alanı benzer konuları içerecek şekilde. Aslında, yıldız alanı‘nin mod geliştiricileri, oyunun hatalarını yaklaşan sürümünden önce düzeltmeye hazırlanıyor. Pek çok hayran sadece istiyor Elder Scrolls 6 Bethesda’dan, ancak son zamanlarda oyunla ilgili haber almak zor. İlk olarak 2018 yılında ortaya çıkmış olsa da, Elder Scrolls 6 için lansman sonrası desteğe odaklandıkları için önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürülmeleri pek olası değil. yıldız alanı. Fanları Yaşlı Parşömenler Hayranlar, 2011’de piyasaya sürüldüğünden bu yana epeyce sabır gösterdiler. Skyrimve henüz biraz daha fazlası gerekiyor.

Elder Scrolls 5: Skyrim şu anda Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Skyrim: En Yüksek Puanlı Nexus Modları

OKU  Diablo 4 düzeltmesi, bir elit düşmanı sonsuza kadar çoğaltan bir hata olan 'Darcelpocalypse' ile ilgilenir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.