Oyun Haberleri

Bu 800 dolarlık mekanik klavye, aslında Matrix’e girmeme izin verse iyi olur

Bu 800 dolarlık mekanik klavye, aslında Matrix'e girmeme izin verse iyi olur

Angry Miao Cyberboard Terminal Mekanik Klavye, uzun zamandır karşılaştığım en saçma klavye. Sadece 810 $ için (yeni sekmede açılır)siz de tüm favori bilgisayar korsanlarınızın inanılmaz derecede çekici olduğu, dar siyah deri kıyafetler giydiği ve öncelikle ağır çekimde hareket ettiği Y2K öncesi bir döneme geri dönebilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Matrix’in Cyberboard Terminal’in tasarımına büyük ölçüde ilham verdiğini söylemek (yeni sekmede açılır) mekanik klavye, yüzyılın yetersiz ifadesi olacaktır. Bu kablosuz klavye, “şeffaf, kumlanmış siyah polikarbonat”tan yapılmıştır ve isteksizce 90’lar görünümü verir. Metal karşı ağırlık, sağlam bir yazma deneyimi sağlar. Ayrıca Bluetooth 5.0’ın yanı sıra USB-C bağlantısını da destekler.

LED panel ekranı, bu şeyi gerçekten harika (ve çılgınca pahalı) yapıyor. Bu, siz yazarken, Keanu Reeves ile o filmde gördüğünüz belirli bir kodu anımsatan yeşil bir “kademeli dijital yağmur efektini” gösterir.

Şaşırtıcı bir şekilde, ürün listesine göre yeşil yağmur efekti LED panelinin yönetebildiği tek şey gibi görünüyor. Ancak, özel ekranlara sahip önceki benzer Angry Miao Siber Tahtalarının bazı kullanıcı videolarını gördüm. (yeni sekmede açılır). Panelin yüzünün size dönük olmaması da biraz tuhaf, bu nedenle düzgün yazma efektlerini göremiyorsunuz. Bana garip diyebilirsin ama harika efektlere ve harika yazı tipi hissine sahip bir retro-siber klavye için 800 dolardan fazla para ödüyorsam, harika efektleri görmek isterim, kahretsin.

Anahtar başına aydınlatmaya sahip çalışırken değiştirilebilir anahtar prizler vardır. Paket, bir Icy Silver Switch, 80 x Kiwi Switch ve yeşilin gerçekten ortaya çıkması için Mürekkep Siyahı şeffaf tuş kapakları içerir. Tercih ettiğiniz anahtarlara sahipseniz, bunların yerine bunları kullanabilirsiniz.

Mükemmel çevre birimleri

(İmaj kredisi: Colorwave)

En iyi oyun faresi (yeni sekmede açılır): oyun için en iyi kemirgenler
En iyi oyun klavyesi (yeni sekmede açılır): PC’nizin en iyi arkadaşı…
En iyi oyuncu kulaklığı (yeni sekmede açılır): oyun içi sesi görmezden gelme

OKU  Yüzüklerin Efendisi: Gollum stüdyosu, Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyunu için özür diledi

Yukarıdaki yazım testi videosunda görebileceğiniz ve duyabileceğiniz gibi, tam olarak ebeveynlerinizin bir bilgisayar korsanının klavyesinin neye benzediğini düşündüğü gibi görünen bir şeyde istediğiniz ciddi ama agresif bir inek kalitesi var. Bayıldım.

Klavye kasası, plaka, PCB, alet takımı ve karşı ağırlığı içeren temel kitin maliyeti 600 ABD dolarıdır. 810 $’lık paket, temel kit, Icy Silver anahtarı, 80x Kiwi anahtarı ve Ink Black tuş başlıklarındaki her şeyi içerir.

Drop’taki çoğu üründe olduğu gibi, Cyberboard Terminal’i (bunun yaklaşık bir haftası kaldı) sipariş etmek için yalnızca kısa bir süre var ve tahmini sevkiyat tarihi 14 Nisan 2023. Neyse ki, hepimiz bildiğimiz için bana henüz ödeme yapılmadı. fırsat verildiğinde maaşımla ne yapıyorum (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.