Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone 2 Maçları Lagswitch Hack Tarafından Mahvoldu

warzone 2 squad

İnternetteki bir oyuncu iddia ediyor ki Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 maçlar, diğer oyuncuların gecikmesine ve bağlantısının kesilmesine neden olan “yeni” bir gecikme değiştirme hilesinden etkileniyor. Bilgisayar korsanlığı ne yazık ki nadir değildir Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2, çünkü hack geliştiricileri için inanılmaz derecede kazançlı bir iş haline geldi. Bu bilgisayar korsanlığı araç setlerindeki özellikler sürekli olarak değişmekte ve gelişmektedir. Bazı oyuncular, gecikmeli geçişin artık bazılarının düzenli bir parçası haline geldiğine inanıyor. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 bilgisayar korsanlarının süitleri.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Gecikme değiştirme maalesef yeni bir hack tarzı değil. Tarihsel olarak gecikme anahtarı, kullanıcıların modemlerine, yönlendiricilerine, PC’lerine veya bir ethernet kablosuyla bağladıkları fiziksel bir cihazdır. Gecikme anahtarı, bir video oyunu tarafından gönderilen bilgileri kısmen kesintiye uğratmak ve kötü gecikmeyi etkili bir şekilde tahrif etmek için etkinleştirilebilir. Gecikme anahtarı, bir oyunun bilgisayar korsanlığına karşı önlemlerini tetiklemekten kaçınırken bilgisayar korsanı için bir avantaj sağlayacak şekilde özelleştirildi. Etkin bir şekilde kullanıldığında, gecikme anahtarları, yazılım eksikliği ve etkilerinin normal gecikme gibi görünmesi nedeniyle cezadan kaçınabilir.

İLGİLİ: Call of Duty: Warzone 2 Bug, Oyuncuların Duvarların İçinde Kaybolmasına İzin Veriyor

8eetris’ten bir TikTok videosu, şu anda farklı türde bir gecikme anahtarının kullanıldığını iddia ediyor. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2. Hack, fiziksel bir gecikme anahtarı içeriyor gibi görünmüyor, bunun yerine belirli bir yazılıma dahil olan yazılım tabanlı bir gecikme anahtarı. Savaş bölgesi 2-belirli hacker uygulamaları. Sunucu, gecikme anahtarının beklenmedik kesintileriyle başa çıkmakta zorlanırken, kullanıcılar rakipleri için gecikme oluşturmak üzere anahtarı açabilecektir. 8eetris, bunun bir DDoS etkisi yaratabileceğini ve oyuncuların sunucularla bağlantısının kesilmesine yol açabileceğini söylüyor.

OKU  Gloomwood'un yılın son güncellemesi bir pub ekler ve hızlı kaydetmenizi sağlar

8eetris bunun “yeni” bir hack olduğunu söylüyor, ancak bunun gerçeği tam olarak net değil. Belirtildiği gibi, gecikme anahtarları rekabetçi çevrimiçi oyunlarda çok uzun süredir kullanılmaktadır. Görev çağrısı gecikme anahtarlarına yabancı değil. Öne çıkan doğru olabilir Savaş bölgesi 2 hacker ürünleri, yazılım tabanlı bir gecikme değiştirme özelliği sunmaya henüz yeni başladı. Yine de bu doğrulanmadı.

ne için Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 Oyuncular, gecikme anahtarı veya benzeri bir şey kullanan bir bilgisayar korsanıyla karşılaşırlarsa bunu yapabilirler, bariz bir cevap yoktur. Çoğu hack’te olduğu gibi, en iyi seçim genellikle normal gibi oynamak, hacker’ları bariz olduklarında rapor etmek ve başka bir maça geçmek. Bilgisayar korsanlığının ele alınması Activision’a bağlıdır ve Görev çağrısıgeliştiricileri.

Konuyla ilgili popüler bir TikTok olması, gecikme anahtarlarının birçok şey olduğu anlamına gelmez Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 oyuncular karşılaşacak. Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 çevrimiçi bir oyundur ve sunucuları mükemmel değildir. Gecikme ve bağlantı kopmaları düzenli olarak gerçekleşir. Yine de bilgisayar korsanlarının oyunu nasıl bozabileceğinin farkında olmakta fayda var.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  Epic, kendi kendini yayınlama araçlarını başlatıyor, Valve'a tekrar sesleniyor: "Steam, endüstri için gerçek bir sorun yarattı"

DAHA: Call of Duty: Warzone 2 – Ashika Island ile Rebirth Island’ı Karşılaştırma

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.