Oyun Haberleri

Industries of Titan’ın neon şehirleri, bu ay tam sürümüyle derinliklerden yükseliyor

Industries of Titan'ın neon şehirleri, bu ay tam sürümüyle derinliklerden yükseliyor

Jovian uydusu Titan’ın harap şehir manzaraları ve destansı uzay gemisi savaşları, Industries of Titan olarak nihayet bu ay düzgün bir şekilde yayınlanıyor. (yeni sekmede açılır) 31 Ocak 2023’te yüzeyin altından yükselecek ve Erken Erişim’den çıkacak.

Brace Yourself Games, 1.0 güncellemesinde neyin yeni ve ilginç olduğunu söylemedi, ancak sanayileşme, şehir kurma ve strateji mücadelesinin karışımı neredeyse üç yıldır marine ediliyor. Bu süre zarfında, gemi inşa özelleştirmesinden kampanya moduna kadar her türden özellik eklendi. (yeni sekmede açılır) geçen Kasım.

Çok güzel bir oyun çok beğendik (yeni sekmede açılır) ilk sürümünde. Titan’ın yüzeyinde, kelimenin tam anlamıyla önceki bir uygarlığın enkazıyla kaplanmış bir yüzeyde yeni bir kurumsal şehrin başında vurguncu bir pisliksiniz.

2020’nin başlarında piyasaya sürülen Industries of Titan, yalnızca şehrinizin yerleşimini değil, aynı zamanda binalarının iç düzenini ve nasıl kullanıldıklarını da değiştirmenize izin vererek şehir kurma kalıplarının bir kısmını kırdı. Dahası Industries, toksik atmosfer ve mahvolmuş gelecek nedeniyle her türden kaosun meydana geldiği distopik uzay-şirket temasına da sıkı sıkıya bağlı.

Örneğin, size karşı kendi tüzükleri ile düşman kurumsal şehirlerden saldırıları var. Ayrıca, zorlukla kazandığınız parayı alıp üssünüzü yakmaya gelen, özgürlük mücadelesi veren korsan isyancılara da sahip; tüm bunların üstesinden, RTS benzeri savaşta lazer taretler ve özelleştirilebilir uzay gemileri ile bölgenizi savunarak gelinmesi gerekiyor. Savaşırken binalarınızı korumak için yerin altına çekebilirsiniz.

Industries of Titan’ı Epic’te Erken Erişim’den çıkmadan önce satın alabilirsiniz (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır) 30 dolar için. Brace Yourself Games’in Industries of Titan web sitesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır)

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  2022 Steam Kış İndirimi başladı