Oyun Haberleri

Bu Fallout 4 sentetik güç zırhı modu o kadar hasta görünüyor ki Enstitüye katılmak istememe neden oluyor

Fallout 4 synth power armor

Neden olduğundan emin değilim ama bilimkurguda parıldayan beyaz zırhla ilgili bir şeyler ekstra görünüyor… bilim kurgu-y. Yıldız Savaşları’ndan fırtına askerleri, Half-Life 2’den Combine Elite askerleri, hatta I, Robot’tan robotlar – kör edici beyaz zırh, parlak krom, tunç grisi veya diğer herhangi bir renkten daha fütürist hissettiriyor.

Kıyamet sonrası bir ortamda, parıldayan beyaz zırh ekstra belalı görünüyor. “Bu harap olmuş dünyadaki her şeyi kaplayan kir ve tozun üzerindeyim” diyor.

Sanırım bu yüzden görünüşünü seviyorum Fallout 4 synth güç zırhı modu (yeni sekmede açılır) modcular tarafından oluşturuldu tumbajamba (yeni sekmede açılır) ve KırmızıLeviathan (yeni sekmede açılır). Kırmızı siperliği atın ve Enstitü’ye kaydolmak için gördüğüm en iyi işe alım konuşması. Enstitü’nün sentezlerinin uyum sağlamak için gerçekten çok çalıştığını biliyorum, ancak bunun yerine öne çıkmak istiyorsanız bu zırh seti mükemmel.

Ve bu sadece tek tip bir set değil. Synth güç zırhı modu, gövde, kollar, bacaklar ve kask için farklı modeller ve varyantlarla özelleştirilebilir. Bunlar da sadece kozmetik varyasyonlar değil, aynı zamanda gücü artırabilecek, korumayı artırabilecek ve enerji veya balistik silahları güçlendirebilecek farklı efektlerle geliyor. Gizli veya su altı görevleri için tasarlanmış parçalar bile var. Mod ayrıca iki özel jet paketi ve ayrıca taşıma ağırlığınızı artırmak için takılabilen ek keseler içerir.

Bir başlangıç ​​sentetik zırh setine sahip olmak için Enstitü’ye kadar gitmenize de gerek yok. Mod yüklendiğinde, Lexington eczanesinde saklanan ve elbisenizi birleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz çeşitli parçaları size satacak olan haydut bir sentezleyici bulacaksınız. Enstitüyü ziyaret etmeye karar verirseniz, güç zırhını FEV laboratuvarında da bulacaksınız.

Tumbajamba’nın Synth Power Armor modunu şu adreste bulabilirsiniz: Nexus Modları (yeni sekmede açılır). Mod yapımcıları onu yüklemenizi tavsiye ediyor. girdap (yeni sekmede açılır).

OKU  Overwatch 2 Sezon 3 Ashe Skin Büyük Tasarım Sorununa Sahip, Geliştiriciler Düzeltme Üzerinde Çalışıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir