Oyun Haberleri

Bu Fallout 4 sentetik güç zırhı modu o kadar hasta görünüyor ki Enstitüye katılmak istememe neden oluyor

Fallout 4 synth power armor

Neden olduğundan emin değilim ama bilimkurguda parıldayan beyaz zırhla ilgili bir şeyler ekstra görünüyor… bilim kurgu-y. Yıldız Savaşları’ndan fırtına askerleri, Half-Life 2’den Combine Elite askerleri, hatta I, Robot’tan robotlar – kör edici beyaz zırh, parlak krom, tunç grisi veya diğer herhangi bir renkten daha fütürist hissettiriyor.

Kıyamet sonrası bir ortamda, parıldayan beyaz zırh ekstra belalı görünüyor. “Bu harap olmuş dünyadaki her şeyi kaplayan kir ve tozun üzerindeyim” diyor.

Sanırım bu yüzden görünüşünü seviyorum Fallout 4 synth güç zırhı modu (yeni sekmede açılır) modcular tarafından oluşturuldu tumbajamba (yeni sekmede açılır) ve KırmızıLeviathan (yeni sekmede açılır). Kırmızı siperliği atın ve Enstitü’ye kaydolmak için gördüğüm en iyi işe alım konuşması. Enstitü’nün sentezlerinin uyum sağlamak için gerçekten çok çalıştığını biliyorum, ancak bunun yerine öne çıkmak istiyorsanız bu zırh seti mükemmel.

Ve bu sadece tek tip bir set değil. Synth güç zırhı modu, gövde, kollar, bacaklar ve kask için farklı modeller ve varyantlarla özelleştirilebilir. Bunlar da sadece kozmetik varyasyonlar değil, aynı zamanda gücü artırabilecek, korumayı artırabilecek ve enerji veya balistik silahları güçlendirebilecek farklı efektlerle geliyor. Gizli veya su altı görevleri için tasarlanmış parçalar bile var. Mod ayrıca iki özel jet paketi ve ayrıca taşıma ağırlığınızı artırmak için takılabilen ek keseler içerir.

Bir başlangıç ​​sentetik zırh setine sahip olmak için Enstitü’ye kadar gitmenize de gerek yok. Mod yüklendiğinde, Lexington eczanesinde saklanan ve elbisenizi birleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz çeşitli parçaları size satacak olan haydut bir sentezleyici bulacaksınız. Enstitüyü ziyaret etmeye karar verirseniz, güç zırhını FEV laboratuvarında da bulacaksınız.

Tumbajamba’nın Synth Power Armor modunu şu adreste bulabilirsiniz: Nexus Modları (yeni sekmede açılır). Mod yapımcıları onu yüklemenizi tavsiye ediyor. girdap (yeni sekmede açılır).

OKU  "Gerçekleri bildiğime hiç şüphe yok"—Sonic yaratıcısı, mahkemenin ilk gününde içeriden bilgi ticareti suçunu kabul ediyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.