Oyun Haberleri

Bu kült klasiği Suda51 ve Shinji Mikami ortak çalışması yeniden düzenleniyor ve Allah’ın izniyle PC’ye gelecek

Bu kült klasiği Suda51 ve Shinji Mikami ortak çalışması yeniden düzenleniyor ve Allah'ın izniyle PC'ye gelecek

Suda51 ve Shinji Mikami arasındaki 2011 yapımı aksiyon-macera ortak oyunu Shadows of the Damned’in korkunç küfürleri yeniden düzenleniyor. Ana karakter Garcia Hotspur’un geliştiricinin ofislerine geldiği ve silahsız bir adamı kafasından vurduğu bir fragman şeklinde, Summer Game Fest duyurularının bir tufanı sırasında dün duyuruldu. Sanırım Nintendo yeni Zelda’yı da aynı şekilde duyurdu.

Farkında değilseniz, Shadows of the Damned, 12 yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri PS3 ve Xbox 360’ta kapana kısılmış, gösterişli, tuhaf bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Gürültülü, küstah ve çılgın – özel silahınızın adı “The Boner”, bu da size burada kullandığımız uçak hakkında bir fikir vermeli – ve zamanında büyük bir isabet almasa da kutsal bir yeri işgal etti. on yıldan fazla bir süredir bir kült klasik olarak hayranlarının kalbinde yer ediniyor.

Mesele şu ki, Grasshopper Manufacture’daki geliştiriciler, remaster’ın hangi platformlar için piyasaya sürüleceği hakkında hiçbir şey söylemedi. Bunu umarım 14 Haziran’daki Grasshopper Direct’te öğreneceğiz. Öte yandan, stüdyonun Lollipop Chainsaw yeniden yapımının hangi platformlarda yayınlanacağını hala bilmiyoruz, bu yüzden belki Grasshopper tüm bunları hoş bir sır olarak saklayacaktır. olabilecek son an.

Yine de PC’ye çıkacağını düşünmelisin, değil mi? Bugünlerde hemen hemen her şey öyle ve stüdyo, son birkaç sürümü boyunca oyunlarını tanrının kendi platformuna koyma konusunda oldukça iyiydi. Sony, geliştiricileri ayrıcalıklı hale getirmediği sürece – ki bu muhtemelen piyasaya sürüldükten bir veya iki yıl sonra PC’yi vuracaktır – Grasshopper’ın neden olması için hiçbir neden göremiyorum olmaz Shadows of the Damned remaster’ı PC’ye yükleyin.

Yakında öğreneceğiz, biraz şansla. Bu arada, birisi Suda’yı Flower, Sun ve Rain’i PS2 ve Nintendo DS dışında bir platformda yayınlaması konusunda dürtebilir mi? Tüm bu silah sesleri ve canlı şiddet iyi ve güzel, ama bazılarımız (ben) teröristler ve zaman döngüleri tarafından tehdit edilen tropikal bir tatil beldesinde matematik bulmacalarını çözmek istiyoruz, anlıyor musunuz? Bilirsin.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Komik Overwatch 2 Klibi Düello Yapan Tabyaların Ultlarıyla Birbirlerini Öldürdüğünü Gösteriyor