Oyun Haberleri

Bu Nintendo Switch’ten ilham alan mekanik klavyeye takıntılıyım

Console 64 keyboard.

Bu dünyada en çok sevdiğim şeylerden biri, havalı görünen aptalca, pratik olmayan bir şekilde tasarlanmış PC oyun ürünleri. Megalodon Konsol 64 klavyesi (yeni sekmede açılır) Nintendo Switch Lite ve bir RGB mekanik klavye arasındaki şiddetli aşk ilişkisinin sonucu gibi görünerek faturaya uyuyor.

Bu 198 dolarlık mekanik klavyede, Nintendo Switch Joycons’a benzeyen bir ofset kontrol çubuğu ve topuz kombinasyonu ve solda onu bir d-pad gibi gösteren dört düğme var. Her klavye ucunda iki küçük düğme ve sağ üstte küçük bir LCD var.

Bununla birlikte, Konsol 64’ün hibrit bir klavye/denetleyici olarak kullanılması amaçlanmış gibi görünmüyor, ancak birinin tüm düğmeler ve oyun çubuklarıyla hangi kullanım durumunu bulabileceğini merak ediyorum. Bir fotoğraf veya video düzenleyicinin bu şeyle yaratıcı hale geldiğini kesinlikle görebiliyorum.

Konsol 64, klasik Nintendo Switch Kırmızı/Mavi renk şemasının yanı sıra beyaz, soya, sarı ve pembe ile birlikte gelir. Klavyenin mekanik anahtarlarla gelmediğini unutmamalısınız. (yeni sekmede açılır) veya klavye tuşları (yeni sekmede açılır); onları ayrı olarak satın almanız gerekir ve ucuza gelmezler. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, anahtar/tuş kapağı birleşimine bağlı olarak bunlar için kolayca 300$’a kadar harcama yapabilirsiniz.

Geçmişte vurguladığımız diğer Düşürme öğeleri gibi, sağlam bir yapı kalitesine sahipler ve beğendiğiniz mekanik anahtarları kullandığınızı varsayarsak yazmak için mutlak bir rüya. Ve tüm Nintendo Switch havası size göre değilse, aralarından seçim yapabileceğiniz başka harika, eşit derecede pahalı klavyeler var.

Megalodon Konsol 64 Klavye ön siparişleri bir hafta daha 198 ABD doları fiyatla yayında ve tahmini teslimat tarihi 28 Nisan 2023. Diğer Drop ürünlerinde olduğu gibi, yeterli sayıda kişi ön sipariş vermezse çalışma iptal edilir ve geri ödeme alacaksınız. Tüm ‘bırakma’ olayı bu.

(yeni sekmede açılır)

Steam Deck incelemesi: kararımız
Buhar Destesi için Aksesuarlar: Giyinmek
Steam Destesi kullanılabilirliği: nasıl alınır
Buhar Destesi pil ömrü: gerçek pil ömrü
Öykünme rüya makinesi: Nihai emülatör
En iyi bütçeli oyun bilgisayarı: Fiyat noktası kahramanı

OKU  Opera Group, Mozart'ın Sihirli Flütünün Nintendo Temalı Performansını Veriyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.