Oyun Haberleri

Overwatch 2 Mei Oyuncusu Düşman Cassidy’nin Ultisini Kurtararak Yanlışlıkla Takımına İhanet Etti

overwatch-2-mei-cinematic

Mei, belirli düşman Ultilerini reddetmek için mükemmel bir donanıma sahip olsa da Aşırı İzleme 2, bir oyuncu, takımındaki Mei’nin yanlışlıkla düşman için mükemmel üçlü öldürmeyi ayarladığı talihsiz bir deneyimi paylaştı. İnanılmaz derecede çeşitli yetenekler sanal alanı Aşırı İzleme 2 oyuncuların farklı kahramanların becerilerini benzersiz şekillerde birleştirmelerine olanak tanır, sürekli bir yetenek ayarı akışı ve oyundaki savaşın akışını daha iyi veya daha kötü hale getiren ara sıra yeni karakter değiştirir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

2. sezon, son sezon Aşırı İzleme 2, metayı değiştirmek için çok şey yapan karışıma şimdiden bir ton yeni değişiklik ve içerik getirdi. Oyunun en yeni kahramanı ve yeni güçleri hem düşman üzerinde ilerlemeye hem de mevzileri savunmaya yardımcı olan ilk “tempo tankı” Ramattra’nın tanıtılmasının yanı sıra sezon, Sojourn dahil bazı kahramanlarda birçok denge değişikliğini de beraberinde getirdi. Bunu daha yakın bir zamanda Junker Queen, Zarya, Brigitte ve Moira gibi kahramanların yeteneklerine daha fazla ince ayar getiren 5 Ocak yamasıyla takip etti, ancak topluluktaki birçok oyuncu oyunun birkaç tankta ince ayar yapması gerektiğini düşünüyor. mevcut metayı daha az cezalandırıcı hissettirmek için Roadhog gibi karakterler.

İLGİLİ: Overwatch 2 Exploit, Wrecking Ball’u Çok Daha İyi Hale Getiriyor

Her ne kadar özellikle kiti, lansmanından bu yana çok az değişiklik görmüş olsa da Aşırı İzleme 2, Mei, hayranlar arasında oldukça popüler bir seçim olmaya devam ediyor ve bir oyuncu, dost canlısı bir Mei oyuncusunun yanlışlıkla düşman takıma yardım ettiğini gösteren komik bir olayı yakalıyor. Reddit’te dammyglock kullanıcısı tarafından paylaşılan klip, Mei oyuncusunun rakip Cassidy’yi Ice Wall ile nasıl büyüttüğünü ve onu hızlı bir Deadeye üçlü öldürmeye hazırladığını gösteriyor. Buz Duvarı muhtemelen Cassidy’yi engellemeyi amaçlamış olsa da, yalnızca Silahşor’u videoyu çeken Ana oyuncusu tarafından atılan uyuyan bir dartın yolundan çekmekle sonuçlandı.

OKU  Bugün Wordle: 29 Ekim Pazar için ipucu ve cevap #862

mei, Overwatch’tan her zamanki gibi bir takım oyuncusu oluyor

Yeteneğin kendisi hiç değişmemiş olsa da, zevk alan hayranlar Aşırı İzleme 2 1. Sezonun başlangıcından beri, Mei’nin Buz Duvarı ile ilgili bir aksaklığın karakterin birkaç haftalığına oyundan tamamen çıkarılmasına neden olduğunu hatırlayabilir. Böceğin kendisi farkında olmayan oyuncular için pek sorun olmasa da, Buz Duvarının oyuncuların belirli haritalarda araziden yararlanmalarına ve ziyaret edilmesi amaçlanmayan sınır dışı alanlara kaçmalarına olanak sağladığı bulundu.

Aşırı İzleme 2 oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana, sunucu sorunları ve hatalardan, hayranların mağazadaki kozmetik fiyatlarıyla ilgili en büyük şikayetine kadar uzanan sorunların kesinlikle sonu gelmedi. Blizzard, oyuncu geri bildirimlerine yanıt olarak sürekli bir güncelleme kaynağı sağlasa da, hayranlar, belirli karakterlerin ileride daha fazla ince ayar yapılması gerektiğinde ısrar ediyor.

Aşırı İzleme 2 PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Overwatch 2: Tüm Tank Ultimatları, Dereceli

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.