Oyun Haberleri

Armored Core 6’nın en büyük patronu o kadar büyük ki Elden Ring’in dünya haritasında başlı başına bir dönüm noktası olacak

Dough Spectrum 4K

Armored Core 6’nın oyunun ileri safhalarındaki Ice Worm patronu iri bir adamdır ve Sekrio’nun Great Serpent’i veya Dark Souls’un hüzünlü çuval lav adamı kum torbası Ceaseless Discharge gibi eski FromSoft patronlarından pek de farklı olmayan bir şekilde oyuncuyu kesinlikle gölgede bırakır. Üretken FromSoft veri madencisi Zullie the Witch’in gösterdiği gibi, Buz Solucanı büyüklüğü açısından diğer tüm patronları utandırıyor.

Zullie’nin daha önce gösterdiği gibi Elden Ring ve Armored Core 6 yalnızca aynı motoru paylaşmakla kalmıyor, aynı zamanda kendi modelleri için de ölçekleniyor. AC6’daki binalar ve arabalar gerçekten çok küçük ve mekanikler normal adamların boyutunda değil; Elden Ring’e bir Zırhlı Çekirdek düşürürseniz, diğer her şeye kıyasla gerçekten 10 metre uzunluğunda olacak. Yani bir adım daha ileri gidip Armored Core 6’nın en büyük adamını çok daha küçük bir oyuna getirdiğinizde sonuçlar biraz şaşırtıcı oluyor.

Düz bir çizgi halinde yerleştirilen Buz Solucanı, İlk Adım’ın zarafet alanından bir bölge ötedeki Ağlayan Yarımada’daki (eğlenceli gerçek: aslında bir ada) Morne Kalesi’ne kadar uzanacaktı. Torrent’i bu şeyin üzerinde bir otoyol gibi sürebilirsiniz ve küçük tatlı bebeğimiz Kararmış’tan biri, ancak Buz Solucanı’nın toprağı kazmak için kullandığı sivri dişleri boyutundadır.

Paket servisim mi? Eğer Augmented Human C4-621, Callsign: Raven The Shattering sırasında ortalıkta olsaydı, durum biraz daha farklı olurdu. Bu kokuşmuş yarı tanrı adamların çoğu ortalama AC’nin kaval kemiğine zar zor ulaşıyor ve Raven, en zorlu şehirleri büyüklüğünde bir şeyi öldürdü.

Bu Goku’yu kreşle karşı karşıya getirmek gibi olurdu. “Benim adım Malenia, Miquella’nın Kılıcı mı?” Bunlar iki adet VP-66L Lazer Pompalı Tüfek, her biri sizin boyunuzdan daha uzun. Kötü şöhretli sapık Mohg, Kan Lordu, Songbirds’ün omuz havanını suratına tek bir yaylım ateşiyle ve akıl almaz derecede eski, tekinsiz korku filmi Elden Beast’i bir PB-033M ile karşılaştığında ne yapacağını bilemeyerek çözebilirsiniz. Kazık Bunkeri.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #736: 25 Haziran Pazar