Oyun Haberleri

Bu resmi D&D Lego seti, tamamen oynanabilir bir oyun haritası olarak ikiye katlanır

The winning D&D x Lego ideas design submitted by BoltBuilds.

Wizards of the Coast’taki Dungeons & Dragons yaratıcıları, Lego ile bir araya geldi ve D&D’nin 50. yılını anmak için bir plan yaptı. Sonunda, yakında resmi bir Lego seti haline gelecek olan bu 3.000’in altındaki parça, pitoresk, çalışan D&D zindan haritası oldu.

Ekim ayında, umutlu tasarımcılardan en değerli masaüstü rol yapma oyunlarının favori özelliklerini sergileyen Lego diyoramalarını sunmaları istendi. Kazanan yapı şimdi resmi bir D&D x Lego Ideas seti olarak üretilmek üzere seçildi ve bu güzel inek evliliği, Wizards of the Coast’un aynı şey için bir bilgisayar kasası üreticisiyle işbirliği yapmasını dilememe neden oldu.

Hem hayranlar hem de jüri üyeleri tarafından seçilen kazanan Dragon’s Keep: Journey’s End (yeni sekmede açılır)Amsterdam’dan Lucas (Lego sitesinde BoltBuilds olarak da bilinir), tasarımlarının 10 ücretsiz kopyasıyla birlikte “ürünün toplam net satışının %1’ini” alacak ve tasarımcı olarak kredi alacak.

3.000’den az parça ile inşa edilen Dragon’s Keep: Journey’s End, “her seferinde kapıları değişen harika rotalar” içerir, yani oyun içinde işlevsel bir D&D haritası olarak kullanılabilir.

Görünüşe göre yeşil ejderha da tamamen poz verebiliyor, ancak son sette yer alıp almayacağı tamamen başka bir konu. Şimdi, 50. yıl dönümü için D&D’den ilham alan bir PC kasası sipariş etmeyi seçseler hayal olurdu.

Lego Ideas bloguna göz atabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) setin ne zaman piyasaya çıkacağıyla ilgili ayrıntılar için, o cafcaflı D&D PC kasası Aarakocra’nın verilmediği için ağlarken (yeni sekmede açılır) İçimdeki Bard istedi.

(yeni sekmede açılır)

Steam Deck incelemesi: kararımız
Buhar Destesi için Aksesuarlar: Giyinmek
Steam Destesi kullanılabilirliği: nasıl alınır
Buhar Destesi pil ömrü: gerçek pil ömrü
Öykünme rüya makinesi: Nihai emülatör
En iyi bütçeli oyun bilgisayarı: Fiyat noktası kahramanı

OKU  Ocak 2023 İçin Ücretsiz PS Plus Oyunları Açıklandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.