Oyun Haberleri

Bu Vampire Jam 2022 kazananında bir seri katilin peşinde bir Malkavian PI olun

Bitter Nights: Case of the Bleeding Hearts screen detail

Vampir: Maskeli Balo – Bloodlines 2 (yeni sekmede açılır) sadece uzak, solmakta olan bir rüya olabilir, ancak bu, hayatlarımızı ölümsüz eğlenceden mahrum yaşamamız gerektiği anlamına gelmez. World of Darkness, 2022 Vampire: The Masquerade oyununun kazananlarını açıkladı. (yeni sekmede açılır)RPG’lerden flört sims’e kadar 28 oyun arasında bir yarışma ve hepsini ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

İlk Vampire Jam, Itch.io tarafından düzenlendi. (yeni sekmede açılır) büyük bir tantana ve heyecanla gelen Bloodlines 2’nin duyurusunu kutlamak için. Ne yazık ki bu umduğumuz kadar iyi gitmedi, ancak Vampire Jam ortalıkta dolandı ve artık resmi olarak onaylanmış bir World of Darkness etkinliği.

En yeni Vampire Jam, 30 Ekim – 2 Aralık 2002 tarihleri ​​arasında yayınlandı ve üç temayla yayınlandı. (yeni sekmede açılır) masada: Canavarlar Arasında Aşk, Sınırsız Korku ve Av ve Av.

2022 Vampire Jam’in kazananlarının her biri 500 dolar kazanıyor ve daha da önemlisi, World of Darkness Unbound programı aracılığıyla Eylül 2023’e kadar oyunlarını telifsiz olarak yayınlayıp para kazanabiliyor. Geliştiriciler ayrıca World of Darkness ekibiyle “sürüm pazarlaması ve yaratıcı danışmanlık” ve World of Darkness sosyal medya kanalları aracılığıyla tanıtım alacaklar.

Şimdi sonuçlar şurada:

  • Gün Batımı Günlükleri: Sin City BluesLas Vegas’ta geçen ve oyuncuların tamamen taze bir vampir olarak başlayıp etraflarını saran karanlık dünyada yavaş yavaş bir yol açtığı izometrik bir RPG.
  • Sıçan RapsodisiCamarilla mahkemesinde gezinen bir Nosferatu olarak oynadığınız, sevgilinizin ihanetinin ardındaki gerçeği bulmak için ittifaklar kurmaya çalıştığınız flört sim temasında bir değişiklik.
  • Acı Geceler: Kanayan Kalpler VakasıYerel seri katil hakkındaki gerçeği bulmak için yerel siyasette ve ittifaklarda gezinen Malkavialı araştırmacı olarak oynadığınız bu suç hikayesinde klasik kara film Vampire: The Masquerade ile buluşuyor.

Sunset Chronicles: Sin City Blues, bir RPG olarak bariz bir çekiciliğe sahiptir ve politika oynayan bir Nosferatu, çok ilginç bir hikaye anlatımı potansiyeline sahiptir. Yine de gruptaki favorim Bitter Nights: Case of the Bleeding Hearts olmalı: Neo-noir bir Malkavian PI hikayesi, çağlardır duyduğum bir oyun için en iyi fikir olabilir.

OKU  Wo Long: Fallen Dynasty 1.04 Güncellemesini Yayınladı

(Vampire: The Masquerade bilgisine aşina olmayanlar için, Malkavian klanının üyeleri benzersiz bir şekilde anlayışlı ve anlayışlıdır, ancak aynı zamanda tamamen delidir. Bloodlines’ta bir Malkavian olarak oynamak çok ilginç ve şaşırtıcı derecede farklı bir deneyim sağlar. (yeni sekmede açılır)ve bu tür bir oynanışı bir dizi acımasız, cesur cinayet gizemine getirmek zekice dengesiz olabilir.)

Ancak 2022 Vampire Jam’den çıkan tek oyun bu üçü değil: Toplamda 28 giriş vardı ve The Outsider, Vampire Frenzy: Riding the Wave, Friday Night Speeddate ve Barbedlands—Genepil. Başka bir deyişle, yapacak çok şey var; hepsini Itch.io’nun Vampire: The Masquerade Jam 2022 sayfasında görebilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.