Oyun Haberleri

Final Fantasy 14 Yama 6.3 Yüzme, Yeni Hikaye Görevleri ve Daha Fazlasını Ekliyor

final-fantasy-14-endwalker-patch-6-3-euphrosyne-raid-moons

10 Ocak’ta Son Fantezi 14 oyuncuların eğlenmesi için Patch 6.3, Gods Revel, Lands Tremble yayınlandı. Güncelleme, grupların mücadele etmesi için yeni ana hikaye görevleri, yeni bir zindan, deneme ve ittifak baskını, bir bölgede yüzebilme yeteneği getirdi. Yeniden Doğmuş Bir Diyar, uzun zamandır beklenen paladin işi yeniden çalışması ve daha fazlası. 6.3 Yaması, önceki Yama 6.2’nin yayınlanmasından dört ay sonra geldi. Son Fantezi 14.


Geçen hafta, Son Fantezi 14 6.3 için ön yama notlarını ortaya çıkardı ve hikaye ve anlık içerik söz konusu olduğunda oyuncuların güncellemede neler bekleyebileceği hakkında ayrıntılara girdi. Lapis Manalis zindanı, gizli bir patrona karşı yeni hikaye arayışı denemesi ve Euphrosyne ittifak baskını arasında, grup içeriğinden hoşlanan oyuncular bu güncellemede hayal kırıklığına uğramayacaklar. Ek olarak, zanaatkarlar için loporrit kabilesi görevlerinden Manderville kalıntı silah destanının bir sonraki bölümüne kadar daha fazla içerik, daha sonraki bir tarihte Yama 6.35’te mevcut olacak.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Final Fantasy 14 Yönetmeni Oyunculara Yeni Yıl Selamları Gönderdi

Yama 6.3’te, paladinler önemli bir yeniden çalışma aldı. Bazı değişiklikler, Yama 6.3’ün çıkış tarihini de ortaya koyan “Yapımcıdan Mektup Canlı Bölüm 75” sırasında kısaca tartışıldı. Paladinlerin yapılan tasarım seçimlerine uyması için Endwalker, Goring Blade ve Confiteor kombosu gibi çeşitli yetenekler, daha fazla ani hasar verecek şekilde ayarlandı. Bulwark’ın geri döndüğü savunma yeteneği Son Fantezi 14 içinde çıkarıldıktan sonra Gölge Getirenlerve Divine Veil, daha duyarlı olacak şekilde değiştirildi ve savaşçının Shake It Off yeteneği gibi, kullanım sırasında paladin dahil tüm parti üyelerine koruyucu bir kalkan sağlıyor. Ek olarak, makinistler bu yamada çok ihtiyaç duyulan ilgiyi gördüler. Hypercharge, şarj tabanlı bir yeniden çalışma aldı ve Dismantle, makinistlerin kullanması için bir baskın yardımcı programı bekleme süresi olarak oyuna geri döndü. Tam yama notlarını okumak için buraya tıklayın.

OKU  John Wick 4'ün en heyecan verici anlarından biri, yukarıdan aşağıya indie shooter'dan ilham aldı

Bugünkü güncelleme ile daha fazla yan görev de eklendi. Son Fantezi 14, Tataru’s Grand Endeavour’un bir sonraki bölümü dahil. Oyuncuların Four Lords deneme serisini şu tarihten itibaren tamamlamış olması gerekir: Fırtına Kanı Bu görevleri yapmak için. Bunu yapanlar, Uzak Doğu temalı yeni bir ihtişamla ödüllendirilecek. Ayrıca Yukarı La Noscea’ya yüzme ve dalış eklendi. Yeniden Doğmuş Bir Diyar. Oyun yapımcısı ve yönetmeni Naoki Yoshida’ya göre geliştirme ekibi boş zamanlarında bunun üzerinde çalıştı.

Ayrıca, her sunucuya yeni konut arsaları, koğuşlar ve alt bölümler eklendi. Bununla birlikte, oyuncular yeni bir konut arsasına girmeden önce Yama 6.3 ile gelen konut değişikliklerini gözden geçirmek isteyeceklerdir. Bir sonraki konut çekilişi girişleri 15 Ocak Pazar günü başlayacak ve birkaç gün sonra devam edecek. Şu anda çıkan bol miktarda içerikle ve yakında daha fazla içeriğin gelmesiyle, Yama 6.3 eğlenceli bir zaman olacak gibi görünüyor. Son Fantezi 14.

Son Fantezi 14 şimdi PC, PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: Arkadaş Edinmek İçin 12 Eğlenceli Çevrimiçi Oyun

OKU  Diablo 4'te neden 65$'lık premium para biriminin takılı olduğu bir atın satışa sunulduğunu merak ediyorsanız, sizi 'fiyat sabitleme' ile tanıştırayım.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.