Oyun Haberleri

Overwatch 2’nin yeni şifacısı güneşten güç alan dev bir raylı silaha sahip

Overwatch 2'nin yeni şifacısı güneşten güç alan dev bir raylı silaha sahip

Overwatch 2’nin artık ikinci bir raylı tüfek karakteri var, ancak Sojourn gibi bir DPS yerine, güneşin gücünden yararlanan bir destek.

Illari, Overwatch 2’nin bu Perşembe günü 6. sezonun lansmanıyla birlikte gelen yeni kahramanı ve Zenyatta ve Kiriko gibi desteklere benzer şekilde güçlü hasar çıkışı için yapılmış gibi görünüyor. Illari, Mercy gibi tamamen iyileştirme yerine, kahraman nişancının genişleyen destek tanımına giriyor – bu da genellikle DPS ve iyileştirme dengesi gerektiriyor.

Perulu şifacının yeteneklerini bugün yayınlanan fragmandan deşifre etmek biraz zor, ancak birincil saldırı saldırısı ve müttefikleri iyileştirmenin bir veya iki yolu ile diğer hasar ve iyileştirme desteklerine benzer şekilde çalışacağını söylemenin güvenli olduğunu düşünüyorum. .

Fragmanda görebildiklerime göre Illari’nin yetenekleri şöyle:

  • Hasar vermek için bir güneş enerjisi ışını fırlatan birincil ateş
  • Yüksek bir yere ulaşmak için sıçrama yeteneği
  • Duvarlara yapışan şifalı drone
  • Onu havaya fırlatan ve patlayıcı bir enerji topu atmasına izin veren bir ulti

İyileştirici insansız hava aracının Illari’nin iyileştirme kitinin en önemli noktası olması muhtemeldir, ancak muhtemelen karavanda gösterilmeyen bir yeteneği daha vardır, belki de Baptiste ve Ana’ya benzer şekilde silahında ikincil bir ateş vardır.

Overwatch 2’nin altıncı sezonu Invasion, önceki PvE görevlerinde savaşmış olabileceğiniz kötü Null Sector robotları temalı bir savaş bileti de getirecek. Herkesin en sevdiği kıdemli şifacı Ana için özelleştirilebilir bir Efsanevi görünüm de dahil olmak üzere, fragmanda gösterilen çeşitli görünümler var. Keskin nişancı desteği artık beyaz ön yüzlü ve gözleri olmayan bir robot keskin nişancı desteğidir. Kötü robot Ana benim reçelim değil – Cabana Ana’yı tercih ederim – ama belki senindir.

Invasion, oyuna gelecek olan yeni modların ve haritaların bir listesini içerir:

  • 15 $ karşılığında üç hikaye tabanlı ortak PvE görevi
  • King’s Row’da gerçekleşen bir ortak PvE etkinlik görevi
  • Flashpoint adı verilen çoklu yakalama noktası modu
  • Flashpoint için yeni Junk City ve Suravasa haritaları
  • Belirli kahramanlarla becerileri uygulamak için tek oyunculu kahraman ustalık görevleri (gelecek ay geliyor)
OKU  Lollipop Chainsaw'ın yeniden yapımı artık sadece bir Lollipop Chainsaw'un yeniden yapımı, ancak görünüşe göre hayranların talep ettiği şey de bu

(İmaj kredisi: Activision Blizzard)

Overwatch 2’nin yıllık Yıldönümü etkinliği de geçen Ekim ayında devam oyununun lansmanıyla aynı çizgide olacak. Geçmişte Yıldönümü etkinlikleri, önceki etkinliklerden sınırlı süreli Arcade modlarının geri dönüşünü işaret ediyordu, bu yüzden belki Battle for Olympus oynamak için bir şans daha yakalayabilirim.

Geçen hafta bir blog gönderisinde, oyun direktörü Aaron Keller 6. sezonda gelen bazı denge değişiklikleriyle dalga geçti. Zırh artık %50 hasar azaltma ile sınırlanacak, bu da sağlam tankları karşınıza aldıklarında idare etmeyi çok daha kolay hale getirecektir. . 4. Sezonda yayınlanan destek kahramanı Lifeweaver, “daha fazla beka kabiliyetine” sahip olacak ve iyileştirici ağaç ultisi, zaten dolmuşlarsa müttefiklere 100’e kadar ekstra sağlık verecek.

Overwatch 2 6. sezon bu Perşembe günü yayınlanacak ve Steam’deki çıkışıyla aynı zamana denk geliyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.