Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #679: 29 Nisan Cumartesi

Today

Bugünün kelimesini çöz (yeni sekmede açılır) rekor sürede—29 Nisan (679) yanıtına kaydırmanız veya tıklamanız yeterlidir. Ya da, daha yavaş bir tempoyu tercih ederseniz, Cumartesi günkü yararlı ipucu veya tahmin geliştirme ipuçlarımız ve kılavuzlarımız ile bir veya üç dakikanızı ayırın. Nasıl oynamak istersen, yardım etmek için buradayız.

Bugün her zamanki Wordle rollercoaster’ımdan hoş bir mola verdim, cevap çok fazla yaygara veya kavga olmadan ortaya çıktı. Ortada kesin bir yalpalama vardı – bugünün Wordle yanıtını neredeyse anladığımı bile fark etmeden dümdüz geçebilirdim – ama şükürler olsun ki çabucak toparlandım.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

29 Nisan Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı, belirli bir yaprak dökmeyen ağacın adıdır. Bu uzun ağacın hoş kokulu ahşabı güzel eşyalar yapmak için kullanılabilir veya parfüm, mum ve tütsü yapımında kullanılabilir. Bugün iki farklı ünlü var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#679 Wordle cevabı nedir?

İşte hafta sonunun ilk galibiyeti. 29 Nisan (679) Sözünün cevabı şudur: SEDİR.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 28 Nisan: dolaylarında
 • 27 Nisan: MANTIK
 • 26 Nisan: METRO
 • 25 Nisan: JOKER
 • 24 Nisan: AYNI
 • 23 Nisan: ZIP’İ ÇIKAR
 • 22 Nisan: PARASIZ
 • 21 Nisan: KAYIK
 • 20 Nisan: PLAKA
 • 19 Nisan: gümbürtü
OKU  Slay The Spire'ın en sevilen modlarından birinin yapımcıları oyunun tamamını duyuruyor

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #828: 25 Eylül Pazartesi

Oyun Haberleri

Kayıp bir birinci şahıs Pokémon tarayıcı oyunu bulundu ve geri yüklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir