Oyun Haberleri

Puma x Final Fantasy 14 İşbirliği Kıyafetleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Final Fantasy XIV and Puma

dayalı bir giyim ve aksesuar hattı Son Fantezi 14 Square Enix ve Puma tarafından duyuruldu. Çeşitli video oyunu geliştiricileri ve yayıncılarının, hayranların eğlenmesi için özel etkinlikler ve öğeler oluşturmak üzere diğer şirketlerle birlikte çalışması alışılmadık bir durum değildir. gibi oyun serileri pokemon Ve NieR oyuncuların en sevdikleri serileri teçhizatlarından uzakta kutlamalarına olanak tanıyan işbirlikleri oldu.


Yakın zamanda duyurulan bir işbirliği, giyim üreticisi Puma ile oyun geliştiricisi Square Enix arasındadır. İkili, temel alınacak bir dizi giysi ve aksesuar ortaya çıkardı. Son Fantezi 14, ana teması MMORPG başlığında görülen ışık ve karanlığın ikiliğidir. Şirketler arasındaki ekip çalışması, piyasaya sürülmesinin 10. yıl dönümünü kutlamayı amaçlıyor. Yeniden Doğmuş Bir Diyar ve “Yeniden Doğmuş Bir Gardırop” sloganına sahiptir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Final Fantasy 14 Güncellemesi 6.35 Yama Notları Detay Yeni Görevler, Relic Yükseltmeleri ve Daha Fazlası

Puma x Son Fantezi 14 koleksiyon, bir dizi tişört, kapüşonlu, sırt çantası, eşofman ve şapka içeren 17 parçayı içerecek. Kıyafet ve aksesuarların serbest bırakılmasına hazırlanmak için son fantezi başlıklı bir teaser fragmanı yayınlandı. Kısa video, koleksiyon piyasaya sürüldüğünde oyuncuların neler bekleyebileceğine bir göz atıyor. Oyuncular, ürünlerin Japonya’da ve belirli bölgelerde 15 Mart’ta ve Kuzey Amerika’da 25 Mart’ta satışa sunulmasını bekleyebilirler.

OKU  28 Aralık Çarşamba için bugünün Wordle 557 yanıtı ve ipucu

bu Son Fantezi 14 koleksiyonu, 6 Mart’ta duyurulan Puma ve Square Enix işbirliğinin devamı niteliğinde. Dört farklı spor ayakkabı türünün yer aldığı bir ayakkabı koleksiyonu da, 15 Mart’tan itibaren açık ve koyu renk seçenekleriyle yaklaşık 125 dolardan satışa sunulacak. spor ayakkabılardan biri Puma Slipstream modelleri, diğer ikisi ise Puma RS-X modeli olacak.

Puma Slipstream ayakkabılar Kristal bir tılsım ve “Meteor” logosuyla gelirken, Puma RS-X spor ayakkabılarının ayakkabı dilinde, topukta ve iç tabanda “Fat Cat” tasarımı bulunacak ve bu tasarımlardan birine referans olacak. içinde bulunan oyun içi minyonlar Son Fantezi 14. Ayakkabılar için uluslararası bir sürüm henüz onaylanmadı ve Puma çevrimiçi mağazasının Japonca versiyonu şu anda dünya çapında nakliyeyi desteklemiyor.

Puma ve Square Enix’in giyim koleksiyonu, hayranları için harika bir şey. Son Fantezi 14. Şık görünürken sevdikleri bir oyunu temsil etmelerini sağlayacaktır. 2023 devam ederken, özellikle aşağıdaki gibi başlıklarla bir dizi başka iş birliği beklenebilir: Son Fantezi 16, sokak dövüşçüsü 6Ve yıldız alanı bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek. Oyunculara bu merakla beklenen oyunların yanı sıra dört gözle bekleyecekleri bir şey sağlamalıdır.

Son Fantezi 14 şimdi PC, PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

OKU  Diablo 4, kendi kendine yaptığı 'Sunucu Çarpması'na metanetli bir Barbar gibi katlanıyor gibi görünüyor ve oyuncular bunu kazıyor

DAHA: Her Genişletmeden En İkonik Final Fantasy 14 Dungeons

Kaynak: Siliconera

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.