Oyun Haberleri

Disney Dreamlight Valley Oyuncusu Noel İçin Yaptıkları Elbiseleri Paylaşıyor

Dreamlight Valley Christmas Dresses

A Disney Dreamlight Vadisi oyuncu Noel için yaptıkları elbise koleksiyonunu paylaştı. Tatil sezonu yaklaşırken, bazı oyuncular hobilerini kutlamak için kullanıyor. Bu, çeşitli oyunlarda Noel temalı etkinliklere yol açarak biraz neşenin yayılmasına yardımcı oldu.


Oyuncular ayrıca tatillerini oyun içinde kendi kreasyonlarıyla kutluyorlar. Oyuncular aşağıdaki gibi başlıklar kullandılar: minecraft tatil temalı projeler yapmak, herkesin eğlenmesi için etkileyici kreasyonlar ortaya çıkarmak. Bir tane Disney Dreamlight Vadisi oyuncu, yılın bu zamanında hepsi Noel’e dayanan bir dizi özel elbiseyle çınlamaya karar verdi.

İLİŞKİLİ: Disney Dreamlight Valley Player, Rapunzel’in Odasını Tangled’dan Yeniden Yarattı

LadyAerlynn adlı bir Reddit kullanıcısı, Noel için yaptıkları elbiseleri gösteren birkaç resim yayınladı. Disney Dreamlight Vadisi. Kullanıcı, her biri kendi temasına sahip olan toplam dokuz elbise yaptı. Buna bir Noel Baba kıyafeti, bir Noel ağacı elbisesi ve bir şeker kamışı takımı dahildir. LadyAerlynn ayrıca saç modellerini her makyajla eşleştirdi ve hepsini bir araya getirmek için saçlarını ve refakatçilerini yarattıklarıyla eşleştirmeyi sevdiklerini belirtti. Tüm elbiseler güzel görünüyor ve oyuncunun çok fazla yaratıcılığını ve bağlılığını sergiliyor.

Dreamlight Valley Yılbaşı Elbiseleri 2

Dokuz elbisenin hepsinin görüntüleri için LadyAerlynn’in Reddit’teki orijinal gönderisine bakın.

Bir dizi Reddit kullanıcısı, LadyAerlynn’in elbiselerine sevgi gösterdi ve güzel ve yaratıcı olduklarını belirtti. Bir yorumcu, kıyafetlerin sanat olduğunu düşündüklerini ve onlara aşık olduklarını belirtti. Başka bir kullanıcı, kıyafet tasarımlarını indirme yeteneğine ihtiyaçları olduğunu söyleyerek şu gerçeği gündeme getirdi: Disney Dreamlight Vadisi kullanıcıların kreasyonları paylaşmasına izin vermez. Elbiseler iyi yapılır ve yanlarında bolca tatil neşesi getirir.

LadyAerlynn’in kıyafetleri, Gameloft’un yaşam simülasyonunda nelerin mümkün olduğunun harika bir örneği. Birçok oyuncu inanılmaz özel elbiseler yarattı. Disney Dreamlight Vadisi, hepsinin farklı temaları ve ilhamları var. Buna Jasmine, Pocahontas ve Tiana gibi Disney prenseslerine dayanan topluluklar dahildir. Bazı oyuncular ayrıca fikirlerinin bir kısmını aşağıdakiler gibi diğer özelliklere dayandırmıştır: Zelda efsanesi ve Hayvan geçidi. Hatta bir oyuncu, Rose karakterinin filmde giydiği kıyafetlerden yola çıkarak bir dizi elbise bile tasarladı. titanik. Disney Dreamlight Vadisi oyunculara kıyafetleri konusunda yaratıcı olmalarını sağlayan pek çok araç sağladı ve oyun resmi olarak çıktığında ve zaman içinde daha fazla içerik güncellemesi aldığında muhtemelen daha fazlasını ekleyecek.

Disney Dreamlight Vadisi PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için Erken Erişim yoluyla edinilebilir.

DAHA: Disney Dreamlight Valley: Latte Nasıl Yapılır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  WoW "hardcore" oyuncuları şu anda koşularının yasal olduğunu kanıtlamak için bir eklenti kullanıyor, ancak yakında resmi sunucular alabilirler