Oyun Haberleri

Wild Hearts geliştiricileri, PC bağlantı noktasının çok kötü çalıştığını kabul ediyor ve gelecek hafta düzeltme sözü veriyor

Wild Hearts weapons - hunters fighting a lavaback with different weapons

Wild Hearts, Koei-Tcmo’nun o tatlı canavar avı aksiyonuna dahil olma girişimidir ve mükemmel olmasa da sevilecek çok şey vardır. PCG’den Wes Fenlon, oyunla geçirdiği zamandan çoğunlukla zevk aldı, ancak canavar kıtlığı ve performansla ilgili korkunç sorunlar oyunun %63’lük bir skorla topalladığını gördü (yeni sekmede açılır).

Wild Hearts oynuyorum ve evet, bu şey kötü çalışıyor ve sürekli kare düşüşleri ve kekemelik çekiyor. Bu, daha geniş bir topluluk tarafından paylaşılan bir duygu, oyunun Steam incelemeleri şu anda çoğunlukla olumsuz ve özetlenmiş durumda. Katsummie’den gelen bu yıkıcı tek satırlık yazıyla (yeni sekmede açılır): “Fiyat bu oyunda çekebileceğiniz FPS’den daha yüksek.”

Geliştirme ekibi Omega Force, PC versiyonunun iyi durumda olmadığını kabul etti ve sorunu tespit ettiğini iddia etti. ve yakında bir düzeltme yapılacak (yeni sekmede açılır):

“Omega Force, performansı iyileştirmek ve oyunu gelecekteki güncellemeler için çok çeşitli donanım özellikleri için optimize etmek için sürekli çalışıyor. Önümüzdeki hafta, ekibin keşfettiği bir CPU darboğazı sorununu ele alan bir yamamız var; bu, orta-yüksek uçta performansı artırmalıdır. Ekip ayrıca, gelecekteki bir yamada gelecek olan DLSS ve FSR desteği üzerinde aktif olarak çalışıyor.”

Açıklama, “bu bizim için hayati derecede önemli bir konu” ifadesini ekliyor ve bu da beni, bazen oynanamaz durumda olan bir oyun için altmış İngiliz sterlini ödeyen herkes için oldukça hayati olduğuna işaret etmeye teşvik ediyor. Omega Force, sorun yaşayan tüm oyunculardan bir rapor göndermelerini ister, ancak bu daha çok at kaçtıktan sonra ahır kapısını kapatmak gibi hissettirir: İlk izlenim bırakmak için ikinci bir şansınız yok ve dürüst olmak gerekirse, Wild Hearts’ın yaptığı her şey Monster Hunter: Rise’ı yeniden yüklemeyi düşündürüyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bu hızlı 144Hz 4K IPS oyun monitöründe 300$ tasarruf edin