Oyun Haberleri

Bungie, Oyuncuların Destiny 2: Lightfall’ın Kampanyasını Bir Maliyet Karşılığında Atlamasına İzin Verecek

Players will be able to skip Lightfall's campaign on other characters after first completion, at a cost.

Tekrar oynama ihtiyacı Kader 2‘in birden fazla karaktere yönelik kampanyaları, oyun topluluğundaki birçok kişi arasında tutarlı bir şikayet olmuştur ve Bungie, oyuncuların gelmek için ödeyebilecekleri yeni karakter güçlendirmeleriyle bu sorunu çözecek. ışık düşmesi. Oyuncular, Spark of Light takviyesinden bu yana karakter takviyeleri satın alabildiler. terkedilmiş ve daha sonra mevcut versiyonunda bazı değişikliklere uğradı, bu da oyuncuları 1510 güç seviyesine kadar yükseltebilir, biraz daha yüksek Cadı Kraliçesi1500’lük esnek sınır. Diğer çeşitli değişikliklerin yanı sıra ışık düşmesikarakter güçlendirme, oyuncular güçlendirme için iki gereksinimden birine ulaştıktan sonra satın alınabilecek iki yeni seçenekle birlikte bir yenileme alacak.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

ışık düşmesi için çok sayıda değişiklik ve yeni özellik getirecek şekilde ayarlanmıştır. Kader 2, The Witness’ın gelişiyle ve Kara Filosunun tüm gücüyle Güneş Sistemine gelmesiyle aynı zamana denk geliyor. En göze çarpan eklemelerden biri, Bungie’nin bekçilere evrenin birleştirici ipliklerini örme ve manipüle etme yeteneği bahşettiği bir alt sınıf olan yeni Darkness alt sınıfı Strand olacak. Gelmesi planlanan diğer özellikler ışık düşmesi genişletmelerin yayınlanması için norm haline gelen büyük sanal alan güncellemesinin yanı sıra elden geçirilmiş yapı işçiliği sistemini, Muhafız rütbelerini ve takdirlerini içerir.

İLGİLİ: SteelSeries ve KontrolFreek Official Destiny 2 Gear’ı Yayınlıyor

Yenilenen karakter güçlendirmeleri artık en yeni genişletme içindeki yeni ve yenilenen özellikler listesine eklenebilir. Kader 2. Bungie, Bu Hafta Bungie’deki son gönderisinde bu yeni karakter güçlendirmelerini ana hatlarıyla açıkladı. ışık düşmesi Karakter Yükseltme, ikincisi ise ışık düşmesi Kampanya Atlama Artışı. İlki, bir karakterde geçici sınıra ulaştıktan sonra kullanılabilir hale gelirken, ikincisi yalnızca tamamlandıktan sonra kullanılabilir. ışık düşmesi‘ nin kampanyası ve bu yazının yazıldığı tarihte herhangi bir fiyat verilmedi.

OKU  Sony, PlayStation Oyuncularının İyileşmesine Yardımcı Olmak İçin Patent Aldı

kader 2 hafif düşüş dişli setleri teaser

Her iki destek de oyunculara karakterlerini esnek sınıra ulaştırmak için bir dizi “yüksek Güç seviyeli teçhizat” sağlayacak ve oyuncular isterse genel seviye eziyetini kısaltacaktır. Kampanya atlama takviyeleri, adından da anlaşılacağı gibi, kampanyayı da atlayacak ve oyuncuların kampanyayı farklı bir karakterde yeniden oynama arzusu yoksa anında Strand’ın kilidini açacaktır. Ancak kampanya atlama takviyesi, oyuncuların kampanyayı oynayarak kazanabilecekleri ödülleri veya Zaferleri sağlamaz.

Bungie’nin kampanya için alay ettiği şey ve bunu Legendary’de olduğu gibi oynama yeteneği göz önüne alındığında, Cadı Kraliçesi, bazı oyuncuların alternatif karakterlerde bunu atlama seçimini memnuniyetle karşıladığını görmek şaşırtıcı olmaz. Tek soru, fiyat noktasına bağlı olarak bazı oyuncular için bir kazanç ya da kırılma olabilecek güçlendirmelerin maliyetlerinin ne olacağıdır. Ne olursa olsun, eğer en son ışık düşmesi ViDoc her şeyi yapabilir, oyuncular kampanyayı yeniden oynamak için bazı teşviklere sahip olabilir.

Kader 2 şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA FAZLA BİLGİ: Destiny 2’nin Sezon Savaş Geçişi ve Mücadeleleri Nasıl Yenilenebilir?

Kaynak: Bungie

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.