Oyun Haberleri

Destiny 2 Yönetmeni, Yarın Gelecek Lightfall Hakkında Daha Fazla Haber Veriyor

destiny 2 lightfall gear sets teaser

Kader 2 oyun direktörü Joe Blackburn, oyunculara 13 Şubat Pazartesi günü kendisinden uzun bir yazı beklemelerini söyledi. ışık düşmesi ve genişlemenin lansmanını takip eden yıl. Oyuncular, oyunun bir sonraki bölümü için giderek daha heyecanlı hale geliyor. Kader 2, iki haftadan biraz uzun bir süre içinde geliyor. Ve Bungie iletişim halinde olsa da, henüz açıklanacak çok şey var. Kader 2‘nin bir sonraki genişlemesi ve 2023 ve sonrası için planların neler olduğu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

ışık düşmesi olacak Kader 2sürümlerinin ardından beşinci büyük genişlemesi terkedilmiş, Gölge Tutma, Işığın ÖtesindeVe Cadı Kraliçesi. Bungie, yılın geri kalanında sezonluk içerik güncellemelerini takip eden yıllık genişleme sürümlerinden oluşan bir ritmine düştü. Ama büyük bir soru ortaya çıkıyor Kader 2. Sırasında ışık düşmesi olması beklenmiyor Kader 2‘nin son genişlemesi, oyunun son koşusu yaklaşıyor. Bunun, sonuç olarak Bungie’nin tipik içerik planlamasından uzaklaşacağı anlamına gelip gelmediği belli değil.

İLGİLİ: Destiny 2 Oyuncusu Sırada Hangi Baskının Tekrar Edilmesi Gerektiğine Dair Fikri Var

Blackburn, Bungie’nin şu anki planları hakkında bazı bilgiler sunmayı planlıyor. Kader 2 önümüzdeki yıl çok yakında. Twitter’da yayınlanan bir mesajda Blackburn, bir Yapışkan Notun fotoğrafını paylaştı. Notta, Blackburn’ün imzasıyla birlikte “Yarın (2/13) 5.300 kelimelik Işık Düşüşü ve Önümüzdeki Yıl” yazıyor, belki de bunun önemli olduğunu belirtmek için. Başka bir deyişle, Blackburn Pazartesi günü bir mektup ya da bir blog yazısı yayınlamayı planlıyor.

OKU  Dota 2'nin dünya şampiyonası bu yıl Seattle'a geri dönüyor

Blackburn’ün tam olarak neyi tartışacağı tamamen belirsiz, ancak geçmiş “State of Destiny” gönderilerine eşdeğer olması bekleniyor. Bunlar çok yer kaplayan yazılardır. Genellikle geçen yıl, olanlar ve Bungie’nin öğrendikleri hakkında biraz düşünmeyi içerirler. Gelecekler için heyecan yaratmak için biraz amigoluk var. Bununla birlikte, çoğunlukla gönderiler, Bungie’nin geleceği ve diğer önemli konular için geniş odak noktalarını detaylandırıyor. Kader 2 toplum umursardı.

Örnek olarak Blackburn, Şubat 2021’de “The Road to The Witch Queen” ile ilgili uzun bir yazı yazdı. Gönderi, Bungie’nin kışın genişlemeleri yayınlama kararını, ödül sistemlerindeki değişiklikleri, mevsimsel güç değişikliklerini, PvP önceliklerini, baskınları, görünüm özelleştirmesini ve daha fazlasını ayrıntılarıyla anlattı. Benzer büyüklükteki konular, Blackburn’ün yaklaşan görevi için odak noktası olabilir.

Kader 2 kesinlikle 2023’te bitmeyecek. Bungie daha önce en az bir bölümün daha sonra planlandığını doğrulamıştı. ışık düşmesi‘nın çıkışı. Ancak 2023’ün en önemli yıllardan biri, hatta en önemlilerinden biri olacağı kesin. Kader 2 henüz. Blackburn’ün yarınki gönderisi muhtemelen gelecek olanlara en iyi bakış olacak.

Kader 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Destiny 3 Neden Hala Olmalı?

OKU  Hogwarts Legacy'nin neredeyse bir ahlak ve itibar sistemi vardı.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.