Oyun Haberleri

Bunlar bu ay Steam’de en çok oynanan 10 demo oldu

Image for These were the 10 most-played demos on Steam this month

Son Steam Next Fest etkinliğindeki en popüler oyun demosu da bizim favorimizdi: Chris’in yeterince uzun olmadığından yakındığı, hayatta kalma RPG’si Enshrouded için sekiz saatlik demo. Ancak en popüler ikinci demo, adını hiç duymadığım bir oyundu.

İşte Robocop oyunu hariç tümü şu anda indirilebilen en iyi 10 Steam Next Fest demosu:

  1. örtülü
  2. Japon Drift Ustası
  3. Gökyüzü: Işığın Çocukları
  4. Deep Rock Galaktik: Hayatta Kalan
  5. Robocop: Rogue Şehri
  6. Dökümhane
  7. Pagonia’nın öncüleri
  8. Kıyamet Partisi
  9. Son İnanç
  10. Bopl Savaşı

Steam’de etkinlikteki en iyi 50 demodan oluşan daha büyük bir liste var, ancak ilk 10’un kendi başına uğraşılması gereken çok şey var. Enshrouded’ın yanı sıra, yüksek konseptli PlayStation klasiği Journey’in yapımcısının PC’ye yeni çıkan MMO’su Sky: Children of the Light için de heyecanlıyız ve Robocop oyunu hakkında şaşırtıcı derecede iyi şeyler duydum. Geleceğimizde 80’lerin hicivli bir bilim kurgu filmine dayanan bir uyuyan hiti mi var? Olabilir! Robocop demosu artık yok ama oyun yakında 2 Kasım’da çıkacak.

Next Fest’in bu Ekim sayısında duymadığım bir demo – ki bu demoların neredeyse hepsinin hala ortalıkta olduğu göz önüne alındığında biraz gevşek tanımlanmış bir etkinlik – aralarında en popüler ikinci demo olan Japon Drift Master’dı. Yine de pek çok insanın bunu denemesi sürpriz değil: Görünüşte harika görünen bağımsız bir yarış oyunu ve kim bir oyun oyuncusu olmak istemez ki? sürüklenme ustası?

8GB’lık demoyu hızlı bir şekilde denedim ve oldukça eğlenceli, ancak benim deneyimim bir drift ustasından ziyade bir drift çırağı veya drift pervasız sürüş suçlusu deneyiminden daha fazlaydı. Çok fazla kontrolden çıktım ve sokağın yanlış tarafında tavuk oynadım çünkü Amerika yollarından ziyade Japon yollarında olduğumu unutuyordum.

Otomobil tutkunları, ön ve arka kamber gibi ayar değişkenlerinin ayarlanabildiğini görmekten memnun olacaklardır. Geçen yıl denediğim ve keyif aldığım daha küçük, 5 dolarlık bir yarış oyunu olan Kanjozoku Game’i biraz hatırladım. Sanal Skylines ve Supra’lar için mini bir altın çağa giriyor gibiyiz.

OKU  Tamam, 'Boomer Shooter' artık Steam'de resmi bir tür

Şehir kurucusu Pioneers of Pagonia da radarımda. Chris haziran ayında bunun hakkında yazmıştı ve şu alıntı beni meraklandırdı: “Bizim oyunumuzda, insanlarınızı mutlu etmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine, insanlarınızın sizi mutlu etmesi gerekiyor.” Sonunda Nero’nun keyif alabileceği bir şehir kurucusu ortaya çıktı.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.