Oyun Haberleri

Roket fırlatıcıyı unutun, Resident Evil 4 remake’in en zorlu patronlarından birini birkaç yumurtayla yok edebilirsiniz.

Salazar in RE4 Remake

Resident Evil 4’ün aynı anda hem çocuk hem de yaşlı bir adam gibi görünmeyi başaran ve her nasılsa sadece 20 yaşında olan gülünç küçük lordu Ramón Salazar’ı seviyorum. (yeni sekmede açılır), ancak patron dövüşü son yeniden yapımda biraz angarya olabilir. Neyse ki, bunu aşmanın bir yolu var: O küçük aristoyu yumurtalarla yağlayın.

Çokgen tarafından tespit edildi (yeni sekmede açılır)hile aslında RE4’ün nadir altın yumurtalarını içeriyor (yeni sekmede açılır), normalde sağlığınızı tamamen eski haline getirmek için kullanırsınız. Ama elinize geçenleri Salazar’ın patron dövüşünde kullanacak kadar uzun süre tutarsanız, onu sadece birkaç atışta alt edebilirsiniz. Herhangi bir zorluk modunda da çalışır: Bir flama olan Larxa’nın aşağıdaki tweet’te hardcore modundaki yöntemi kullanarak onu yok ettiğini görebilirsiniz.

Daha fazla gör

Tek sorun, altın yumurtaları bulmanın zor olabilmesi ve muhtemelen Tüccar’ın Yumurta Avı isteğini tamamlamak için bunlardan birini kullanmak isteyeceksiniz. (yeni sekmede açılır). Ama taht odası kare kilitli kutuda yedek bir tane bulabilirsin. (yeni sekmede açılır) kalenin içinde. Salazar’ı öldürmek için yeterli değil, ama gününü mahvedecek ve size birkaç iyi yerleştirilmiş magnum atışıyla işini bitirme şansı verecek.

Rastgele bir paskalya yumurtası gibi görünüyor, ancak Salazar’ın huevos’tan hoşlanmadığı, Salazar Ailesinin Rezaleti adlı bir yan görevde ima ediliyor. Orada göreviniz küçük lord çocuğun portresini tahrif etmektir, ancak yalnızca yumurtalar yeterli olacaktır (geniş silah cephaneliğiniz ne yazık ki yetersizdir). Salazar’ın yumurtalı sığır etinin ne olduğunu bilmiyorum, ama muhtemelen derisinin neden böyle göründüğünü açıklıyor: Adam proteinini almıyor.

Buradaki yeni ve geliştirilmiş Resident Evil 4’ü oldukça beğendik. RE ile ilgili her şeyin bilgesi olan PCG’den Rich Stanton, Resident Evil 4 remake incelemesinde %80 puan aldı. (yeni sekmede açılır), “mükemmel eylem çekirdeğini” övüyor, ancak nihayetinde “fikirlerin tükendiğini” belirtiyor. Tabii ki, bunu yazdığında bütün bu yumurta olayını bildiğini sanmıyorum. Belki de haberler, olaylara yeni bir açıdan bakmasını sağlar.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Eğlenceli The Witcher 3 Klibi Geralt'ın Ateş Topu "Fırlattığını" Gösteriyor