Oyun Haberleri

Bunu söylediğime inanamıyorum ama Skull and Bones yine ertelenmedi: The Game Awards’ta yeni bir çıkış tarihi açıklandı

Bunu söylediğime inanamıyorum ama Skull and Bones yine ertelenmedi: The Game Awards'ta yeni bir çıkış tarihi açıklandı

Nihayet gerçekleşti: Skull and Bones’un çıkış tarihi belli oldu. Evet, bir tane daha. Bu gece The Game Awards’ta tanıtılan Ubisoft’un açık denizlerdeki korsanlık oyunu, 15-18 Aralık’ta gerçekleştirilecek kapalı beta testinin ardından 16 Şubat 2024’te başlayacak.

Skull and Bones daha önce pek çok kez ertelenmişti, fark etmiş olabileceğiniz gibi bu bir tür şaka haline gelmişti. En son gecikme, Ubisoft’un 2023-24 mali yılının sonlarına kaydırıldığı Ekim ayında gerçekleşti. Bir takvimde 1 Ocak ile 31 Mart 2024 arasına yer veriliyor ve bu yeni tarih de buna çok iyi uyuyor.

Yeni fragman, geçmişte gördüğümüzden biraz daha fazla doğaüstü bir yaklaşıma sahip ve Skull and Bones’a en azından yüzeysel olarak biraz daha Sea of ​​Thieves havası veriyor.

Ama benim için her zaman temel sorun oynanış oldu: Temmuz 2022’deki ilk bakışımız, esas olarak Sea of ​​Thieves’e geri dönme isteği uyandırdı ve bu yılın Ocak ayındaki daha yeni bir gösteri beni şaşırtmadı. çoraplarım da çıktı. Pek etkileşimli ya da heyecan verici görünmüyor: Ocak sunumunda belirttiğimiz gibi, limanları yağmalamak sadece yeterince yaklaşmak, “yağma” düğmesine basmak ve zamanlayıcının işlemesini beklemek meselesidir.

Ubisoft’un bu oynanış döngüsünü geliştirmek için hiç şüphesiz hararetle çalıştığına şüphe yok ve gerçekten başarılı olduğunu umuyorum. Ancak şunu da varsaymalıyım ki, bir yıllık bir gecikme bile oyunun bu tür temel yönlerini dramatik bir şekilde elden geçirmek için yeterli bir süre değil. Ubisoft ayrıca bu gece yeni bir ayrıntılı oynanış fragmanı yayınladı ve açıkçası daha önce gördüklerimizden anlamlı bir şekilde farklı görünmüyor.

Peki Kafatası ve Kemikler Ocak ayında bize gösterilenden daha iyi olacak mı? Göreceğiz! Gerçekten Şubat 2024’te çıkacak mı? Bunu da göreceğiz, diyorum.

OKU  Destiny 2'nin Eşsiz Titan Yakın Dövüş Yapısı Sinirleniyor

Yaklaşan kapalı beta testine ve “gelecekteki canlı aşamalara” kaydolmak için Skullandbonesgame.com adresine gidin.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.