Oyun Haberleri

Bu “işlemeli ortaçağ platform oyunu” için yeni bir fragman, güneşli köyünün altında gömülü genişleyen yeraltı dünyasını gösteriyor

Bu "işlemeli ortaçağ platform oyunu" için yeni bir fragman, güneşli köyünün altında gömülü genişleyen yeraltı dünyasını gösteriyor

Scarlet Deer Inn, benzersiz bir sanat tarzına sahip bir oyundur: tüm 2D sprite karakterleri, gerçek dünya işlemelerinden alınmıştır. Şimdiye kadarki önizlemelerinin çoğu, oyunun güneşli, kırsal dünyasına odaklandı, ancak en son fragmanı, oyunda yer alan kapsamlı yer altı mezarlarını biraz daha gösteriyor.

Yukarıda, Scarlet Deer Inn, huzurlu, güneşli bir köyün yan kaydırma keşfiyle bana çokça Pentiment’i hatırlatıyor, ancak bu oyun, ışıklı el yazmalarının aksine sanat tarzı için geleneksel el sanatlarını kullanıyor.

Ressamsı arka planlara ek olarak, oyundaki her karakterin ortak yaratıcısı tarafından işlenmiş animasyon kareleri vardır. Eva Navratilova oyuna taranmadan önce, bana klasik Disney animasyonunu hatırlatan, ancak her karakterin iğne işinden bu zengin, değişen dokuya sahip olduğu bir sanat tarzıyla sonuçlandı.

Kasabanın aşağısında, kahraman Elise hem nereye gittiğini görmek hem de bulmacaları çözmek için bir meşaleye güvenmek zorunda ve bu yeraltı dünyası başlangıçta düşündüğümden çok daha kapsamlı görünüyor. Elise’in hem yukarıda hem de aşağıda jilet gibi keskin sivri uçlarda gezinmek zorunda olduğu bir platform set parçası beni özellikle etkiledi⁠ – Hollow Knight’tan fırlamış gibi görünüyor. Ayrıca karavanın ortasında Elise’in binlerce mumla aydınlatılan mağaramsı bir mahzenle karşılaştığı bir sahne beni çok etkiledi.

Scarlet Deer Inn’in şu anda belirlenmiş bir çıkış tarihi yok, ancak oyunu Steam’de istek listesine ekleyebilir ve geliştiriciyi takip edebilirsiniz. Attu Oyunları geliştirme güncellemeleri için Twitter’da.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Destiny 2 Exotic, Sonsuz Hasar Hatasına Neden Oluyor