Oyun Haberleri

Game of Thrones’ta hem siyaseti hem de flörtü sevdiyseniz görsel romanınız burada.

Imperial Grace

Game of Thrones’un en sevdiğiniz kısmı flört ve politik entrika içeren kısımlar mıydı? Tercihen ikisi aynı anda mı? Ortaçağ siyasetinin sert gerçekleriyle birleştiğinde daha mı iyi oldu?

Pekala, Imperial Grace sizin için görsel bir roman olabilir. Flört simülasyonu, görsel roman ve kaynak yönetimi politik stratejisinin bir kombinasyonu olan bu oyun, bir imparatorluğun tahtına yeni çıkmış bir ana karakter olarak aklınızla mı yoksa kalbinizle mi hükmedeceğinizi seçmenizi isteyen bir oyundur. hayali bir ortaçağ dünyası.

Imperial Grace’in itch.io’da yayınlanan bir demosu var (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır) şu anda, ancak henüz kesin bir çıkış tarihi yok. Geliştiricilerin Kış 2023 olmasını umdukları “İmparatorluk hazır olduğunda” gelecek.

Görsel bir romanda beklediğiniz türden ilişki kurmanın yanı sıra, siz krallığınızın siyasetinde gezinirken Imperial Grace’in hafif kaynak yönetimi yönleri olacak gibi görünüyor. Bir ekran görüntüsünde, oyuncunun ekonomiyi nasıl yöneteceği, dini gruplara ne kadar para gönderileceği ve tebaalarından ne kadar vergi alacağı gibi seçimler yapmasına olanak tanıyan bir dizi politika gösteriliyor. Bu seçimler İnsanlar, Asalet, Para, İnanç, Ordu, Kaynaklar ve Etki gibi bir dizi geliri besliyor gibi görünüyor.

Bu, geliştirici Synstoria’nın ilk görsel romanı değil: Önceki çalışmaları Ballads at Midnight, 2021’de itch.io’da ücretsiz olarak yayınlandı. (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır). Bir müzisyenin, bir vampire yiyecek olması için şatoya sürgüne gönderilmesinin ve vampirin aç olmadığını, sadece çok sıkıldığını ve aynı zamanda (belli ki) çok çekici olduğunu fark etmesinin hikayesi. Synstoria ayrıca, itch.io’da bir hayalete aşık olmak hakkında, Sonbahar Ruhu adlı bir oyun için bir roman yaptı, istediğini öde. (yeni sekmede açılır).

Imperial Grace’i itch.io’da bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır)ve Synstoria web sitesinde (yeni sekmede açılır). İşte Fransızca fragman, ancak oyun hem Fransızca hem de İngilizce olarak sunulacak.

OKU  Nvidia sürücüsünün 'csgos2.exe' referansı, CS:GO güncelleme spekülasyonunu yeniden canlandırıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.