Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 1. Sezonda Roze 2.0 Görünümünü Düzeltme Yeniden Yüklendi

Modern Warfare 2 LA Thieves CDL Skin

oyuncuları Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 Sezon 1 Reloaded’ın bir parçası olarak birçok uzun süreli seri hayranı tarafından “Roze 2.0” lakaplı LA Hırsızları CDL dış görünümüne gelen değişikliklerden duydukları mutsuzluğu Reddit’te dile getirdi. Tartışmalı oyun içi dış görünümde yapılan değişikliklerden kaynaklanan bu hayal kırıklığı, Infinity Ward’ın önündeki en son tümseği işaret ediyor. Görev Çağrısı: Modern Savaş 22022’de ABD’de en çok satan oyun haline gelerek kısa süre önce bir dönüm noktasına ulaşan .

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Sonsuzluk Koğuşları Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 dikkate değer bir ticari başarı elde etmesine rağmen piyasaya sunulduğundan bu yana birçok oyuncu tarafından karışık bir tepkiyle karşılandı. Oyunun çevrimiçi çok oyunculu modlarındaki denge sorunları ve bilgisayar korsanları hakkındaki şikayetlerden, kampanya modunda oyunu bozan hataların varlığına kadar, bazı franchise hayranları, ikonik oyunun son çıkışından sesli olarak hoşnutsuz oldular. Görev çağrısı franchise. Bazı oyuncu şikayetlerini ele almaya çalışan Infinity Ward’ın yakında çıkacak olan Season 1 Reloaded güncellemesi Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 popüler nişancı oyununa yeni silahlar, özellikler ve oyun modları getirecek.

İLİŞKİLİ: Bir Sonraki Call of Duty: Modern Warfare 2 Güncellemesi Sevkiyat ve İki Kat XP Ekliyor

Reddit kullanıcısı Rrrrrrrrrromance, r/ModernWarfareII’de yayınlanan bir başlıkta, Sezon 1 Reloaded’ın bir parçası olarak gelen LA Thieves CDL kaplamasının yeni tasarımının bir ekran görüntüsünü paylaştı. Göğüs kısmındaki parlak kırmızı “LA” dışında tamamen siyah bir kıyafete sahip olan tartışmalı LA Hırsızları CDL görünümü, 2019’daki Roze operatör görünümüne benzerliği nedeniyle birçok oyuncu tarafından “Roze 2.0” olarak adlandırıldı. Görev modern savaş çağrısı. Karanlık haritalarda oyunculara sağladığı rekabet avantajı nedeniyle duyurulduğunda birçok oyuncu görünümden memnun olmasa da, Season 1 Reloaded için görünüme parlak kırmızı gözlükler ve omuz askılarının eklenmesi eşit derecede bölücü olduğunu kanıtlıyor.

OKU  Elden Yüzük Klipsi, Enerji Seviyenizi Neden Artırmanız Gerektiğine Dair Mükemmel Bir Hatırlatmadır

Birçok Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 Gönderiye yanıt veren hayranlar, Infinity Ward’ın bir yem çekip değiştirdiğini iddia ederek, dış görünümdeki beklenmedik değişiklikten memnun değildi. Geliştiricinin kasıtlı olarak oyuncuları tamamen siyah dış görünümün rekabet avantajıyla cezbettiği tahmin edilen bazı yorumlar, öfkeyle Infinity Ward’ın birkaç ay içinde başka bir dış görünümle aynı şeyi yapacağını düşündü. “Roze 2.0” görünümünü satın alan bazı oyuncular, renkli yeni donanımlardan kesinlikle rahatsız olmadılar, ancak güncellenen operatörün görünümünü beğendiklerini belirttiler.

Popüler nişancı oyununda yapılan hemen hemen her değişiklik veya güncelleme gibi, yenilenen “Roze 2.0” görünümü de Modern Savaş 2 oyuncular ayrıldı. Bazı oyuncular için değişiklik, çok ihtiyaç duyulan bir denge ayarlaması olarak görülürken, diğerleri dolarlarının kandırıldığını düşünüyor. Değişiklikle ilgili görüşleri ne olursa olsun, gölgelere karışmayı umut eden oyuncular, Görev çağrısı: Modern Savaş 2Atomgrad baskınının yeni bir ekip bulması gerekebilir.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Defender Spec Ops Görevlerinin Çok Fazla Potansiyeli Var

OKU  Yıldız Savaşları: Ahsoka Söylentisi Kötü Kurtarma Misyonuna İlişkin İpuçları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir