Oyun Haberleri

Tekken 7, 10 milyondan fazla kopya sattı

Image for Tekken 7 has sold over 10 million copies

Oyun direktörü Katsuhiro Harada’nın açıkladığı gibi cıvıldamak (yeni sekmede açılır)Anime ile hayvan zulmünü birleştiren dövüş oyunu Tekken 7, dünya çapında 10 milyondan fazla sattı. Bu, tüm Tekken serisinin satış rakamını 54 milyonun üzerine çıkarıyor.

Karşılaştırma için Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo ile ezici bir çoğunlukla tüm zamanların en çok satan dövüş oyunudur. (yeni sekmede açılır) 29.53 milyon kopya sattı. Tekken 7, doğrudan rakibine kıyasla oldukça iyi gidiyor, ancak Capcom ile (yeni sekmede açılır) Street Fighter 5 satışlarını sadece 6,8 milyona çıkardı.

Harada, Kazumi’nin kaplanının Heihachi’nin kaplan derisi çalmasına bir istisna teşkil edecek gibi görünmesiyle, oyunların oyuncu kadrosunu resmi giysiler içinde gösteren bir sanat eseriyle haberi duyurdu. Yoshimitsu, modern uzaylı görünümlü zırhı ve baş dokunaçlarıyla orada, Paul bir pizzayı mahvediyor ve Anna Williams, belki de kız kardeşi Nina ile başa çıkmak için bir roketatar getirdi. Çok şey oluyor.

Tekken 8, geçtiğimiz günlerde The Game Awards sırasında gösterilen ve hayranların favorisi Jun Kazama’nın oynanabilir bir karakter olarak geri dönüşünü ortaya koyan kısa bir fragmanla alay edildi. Ayrıca, Paul’ün sakalı çıktı ve saçları sarkık mı? Dürüst olmak gerekirse, bu, 27 yıl önceki Tekken 2’den beri dizide olmayan bir karakterin dönüşü kadar şok edici (kamera hücresini ve yan ürünleri saymazsak).

Tekken 8, Steam ve Bandai Namco’ya gelecek (yeni sekmede açılır) “her karakterin yetenekleri için özel hareketler ve geliştirmelerle agresif saldırıları tetikleyen” yeni bir Isı Sistemine sahip olacağını söylüyor.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Fallout: Londra modu, çalışan trenleri, posta kutusu cinayet robotlarını gösteriyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Paylaşılan dünya bulmaca macerası Insight Adaları hiçbir hayal kırıklığı vaat etmiyor, sadece gerçek bir dinlenme zamanı vaat ediyor

Oyun Haberleri

Ultros, kozmik bir rahimde geçen psikedelik bir metroidvaniadır

Oyun Haberleri

Yaklaşan iş simülasyonu Ambulans Hayatı, halkı sizin yetenekli sağlık görevlilerinin ellerine bırakıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir