Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2, Hayranların Favorisi Bu Modu Zaten Kaldırdı

modern-warfare-2-gun-game-mode-removed

Sadece birkaç hafta sonra Gun Game, içinde çöpçatanlıktan kaldırıldı. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Hayranların favorisi modu, uzun zamandır beklenen dönüşünü, piyasaya sürülmesiyle yaptı. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2Sezon 2 ve şimdiden oyuncuların elinden alınmış gibi görünüyor.


Silah Oyunu ilk kez tanıtıldı Görev çağrısı 2010’lu franchise Call of Duty: Black Opsve o zamandan beri çok sayıda başlıkta yer aldı. En yeni yineleme, özellikle Gun Game’in klasik mini haritayı geri getirmesinin ardından hayranlar tarafından iyi karşılandı. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Oyun modu başlangıçta eski bir Karşı Saldırı 1.6 mod ve o zamandan beri ne kadar ilerlediğini görmek inanılmaz.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Call of Duty, TMNT Villain Shredder’ı Oynanabilir Karakter Olarak Ekliyor

Oyuncular kaldırıldığını fark etti Görev Çağrısı: Modern Savaş 2En son güncellemeden hemen sonra Gun Game oynatma listesi ve şikayetlerini dile getirmek için çevrimiçi forumlara götürüldü. Belirli bir Reddit başlığında oyuncular, Infinity Ward’ın taktikleri hakkında düşüncelerini söylemekten çekinmediler. Birçoğu şirketi, sonunda eşleştirmeye yeniden eklendiğinde onları oyuna geri döndürmek için oyuncularda FOMO oluşturmak için modu kaldırmakla suçladı. Infinity Ward, modun kaldırılması için henüz resmi bir gerekçe sunmadı, ancak umarız şirket önümüzdeki günlerde topluluk için biraz netlik sağlayabilir.

OKU  Kemer bağlamak! Görünüşe göre WoW'un ejderha sürüşü Azeroth'un geri kalanına gidiyor

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2oynatma listeleri, yeni modlar ve haritaların düzenli aralıklarla çevrilmesiyle dönüşümlü olarak çalışır. Bu nedenle, Gun Game’in gelecekteki bir oynatma listesi güncellemesinde geri dönmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, oyuncular, piyasaya sürülmesini aylarca bekledikten sonra modun elinden alınmasından hala hüsrana uğruyor. Oyuncular bu modu özel maçlarda oynamaya devam edebilir, ancak artık eşleştirmede bu modu aramanın bir yolu yok. Çok büyük arkadaş grupları olmayan oyuncular için yeni güncelleme geriye doğru atılmış büyük bir adım.

Yeni içerikler geliyor Görev Çağrısı: Modern Savaş 2, umarım Infinity Ward bu arada Gun Game’in bıraktığı boşluğu doldurabilir. Geliştirici son zamanlarda 2. Sezonda eklenen bazı sorunları çözmeye odaklandı, hatta Infinity Ward aşırı güçlü yeni bir silahı Dereceli Oyundan yasaklamak zorunda kaldı. Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Bu küçük düzeltmeler ortadan kalktıktan sonra, geliştirici, Sezon 3’te piyasaya sürülmek üzere hala geliştirilmekte olan Gunfight modu ile oyuna yepyeni içerik getirmeye odaklanabilecek.

Görev Çağrısı: Modern Savaş 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Gunfight’ı Turnuvaları Geri Getirmeli

OKU  'Blizzard'ın kendine özgü sanat tarzının oluşmasına yardımcı olan' Samwise Didier, şirkette 30 yılı aşkın sürenin ardından emekli oluyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.