Oyun Haberleri

Cities: Skylines 2 bu yıl geliyor: ‘şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi şehir simülasyonu’

Cities: Skylines 2 bu yıl geliyor: 'şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi şehir simülasyonu'

Paradox Interactive ve Colossal Order resmiyet kazandı: 2015 şehir kurma oyunu Cities: Skylines’ın devamı geliyor.

Ve henüz Cities: Skylines 2 hakkında çok fazla ayrıntıya sahip olmasak da, yayıncıdan kısa bir açıklama ve yukarıda görebileceğiniz sinematik duyuru fragmanı dışında, onu oynamak için daha fazla beklememiz gerekmeyecek. . Belirli bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak Cities: Skylines 2 2023’te çıkıyor. Hey, o yılı biliyorum. bu Bu yıl!

Paradox Interactive, “Şehirler: Skylines 2, oyuncuların hayal edebilecekleri her türlü şehri inşa edebilecekleri ve mütevazi bir köyden hareketli bir metropole dönüşmesini takip edebilecekleri, şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi şehir simülasyonunu sunuyor” diyor. “Cities: Skylines 2, bireysel hanelerden şehrin ekonomisine ve ulaşım sistemine kadar hem yeni hem de kıdemli oyuncuları ağırlayan derin ve sürükleyici bir simülasyon sunuyor.”

Bir sonraki şehir kurucu oyununu “devrimci” ve “gezegendeki en açık uçlu şehir kurma sanal alanı” olarak tanımlayan Paradox, “Cities: Skylines 2, oyuncuların daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçen şehirler yaratmasına ve sürdürmesine izin veriyor. gerçekleştirilmiş taşıma ve ekonomi sistemleri, zengin inşaat ve özelleştirme seçenekleri ve gelişmiş modlama yetenekleri.”

Bu pek çok belirsiz basın açıklaması modası ama özellikle çok yakında geleceği için devam filmi için heyecanlanmamak zor. Takip etme EA’nın SimCity’sinin feci lansmanı (yeni sekmede açılır) 2013’te Cities: Skylines, kentsel şehir inşaatçısı boşluğunu hızlı ve başarılı bir şekilde doldurdu. 2015 yılında piyasaya çıktıktan sonra 12 milyondan fazla kopya sattı ve şehir inşaatçısı türüne hakim oldu (yeni sekmede açılır). Topluluk da inşaatçı için 100.000’den fazla özel harita ve bina ve on binlerce başka mod oluşturarak meşgul oldu.

Zaten çok ilginç 2023’te gelen şehir inşaatçıları (yeni sekmede açılır), özellikle ortaçağ ve hayatta kalma türlerinde, ancak Paradox ve Colossal Order’dan büyük, yepyeni bir kentsel şehir kurucusu heyecan kaynağı. Henüz bir çıkış tarihi veya fiyatı yok, ancak bu arada kontrol edebilirsiniz. resmi Şehirler: Skylines 2 web sitesi (yeni sekmede açılır).

OKU  Bu 1.300 $ 'lık MSI RTX 4070 oyun dizüstü bilgisayarı fırsatı, taşınabilir bir oyun hırsızlığıdır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Üçüncü Yıldız Savaşları: Jedi oyunu Cal Kestis oyuncusu Cameron Monaghan tarafından onaylandı

Oyun Haberleri

Intel'in Meteor Lake çipleri sonuçta masaüstü bilgisayarlara geliyor

Oyun Haberleri

Bu nişancı oyununun CoD Zombies'in yeniden canlandırılması, co-op'ta harika, ama gerçekten oynamak için can attığım şey eğlenceli Franken modları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir