Oyun Haberleri

Cities: Skylines 2 bu yıl geliyor: ‘şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi şehir simülasyonu’

Cities: Skylines 2 bu yıl geliyor: 'şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi şehir simülasyonu'

Paradox Interactive ve Colossal Order resmiyet kazandı: 2015 şehir kurma oyunu Cities: Skylines’ın devamı geliyor.

Ve henüz Cities: Skylines 2 hakkında çok fazla ayrıntıya sahip olmasak da, yayıncıdan kısa bir açıklama ve yukarıda görebileceğiniz sinematik duyuru fragmanı dışında, onu oynamak için daha fazla beklememiz gerekmeyecek. . Belirli bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak Cities: Skylines 2 2023’te çıkıyor. Hey, o yılı biliyorum. bu Bu yıl!

Paradox Interactive, “Şehirler: Skylines 2, oyuncuların hayal edebilecekleri her türlü şehri inşa edebilecekleri ve mütevazi bir köyden hareketli bir metropole dönüşmesini takip edebilecekleri, şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi şehir simülasyonunu sunuyor” diyor. “Cities: Skylines 2, bireysel hanelerden şehrin ekonomisine ve ulaşım sistemine kadar hem yeni hem de kıdemli oyuncuları ağırlayan derin ve sürükleyici bir simülasyon sunuyor.”

Bir sonraki şehir kurucu oyununu “devrimci” ve “gezegendeki en açık uçlu şehir kurma sanal alanı” olarak tanımlayan Paradox, “Cities: Skylines 2, oyuncuların daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçen şehirler yaratmasına ve sürdürmesine izin veriyor. gerçekleştirilmiş taşıma ve ekonomi sistemleri, zengin inşaat ve özelleştirme seçenekleri ve gelişmiş modlama yetenekleri.”

Bu pek çok belirsiz basın açıklaması modası ama özellikle çok yakında geleceği için devam filmi için heyecanlanmamak zor. Takip etme EA’nın SimCity’sinin feci lansmanı (yeni sekmede açılır) 2013’te Cities: Skylines, kentsel şehir inşaatçısı boşluğunu hızlı ve başarılı bir şekilde doldurdu. 2015 yılında piyasaya çıktıktan sonra 12 milyondan fazla kopya sattı ve şehir inşaatçısı türüne hakim oldu (yeni sekmede açılır). Topluluk da inşaatçı için 100.000’den fazla özel harita ve bina ve on binlerce başka mod oluşturarak meşgul oldu.

Zaten çok ilginç 2023’te gelen şehir inşaatçıları (yeni sekmede açılır), özellikle ortaçağ ve hayatta kalma türlerinde, ancak Paradox ve Colossal Order’dan büyük, yepyeni bir kentsel şehir kurucusu heyecan kaynağı. Henüz bir çıkış tarihi veya fiyatı yok, ancak bu arada kontrol edebilirsiniz. resmi Şehirler: Skylines 2 web sitesi (yeni sekmede açılır).

OKU  Skyrim Modu, Haydut Oynanışını Yeniliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.