Oyun Haberleri

Elden Ring Hayranı Yelough’un Gerçek Gözünü Buldu

elden-ring-fan-finds-real-life-eye-of-yelough

Bir Elden Yüzüğü hayran, Eye of Yelough’un gerçek hayattaki versiyonunu keşfetmiş görünüyor. Oyunda Eye of Yelough, Clarifying Boluses ve White Cured Meat yapmak için kullanılabilen, “olgunlaşmış etli patlayan çalı meyvesi” olarak tanımlanan bir zanaat malzemesidir.


2022’de yayınlandı, Software’den Elden Yüzüğü oyuncuların, hayatta kalabilmeleri için mümkün olan en güçlü yapıya/yapılara sahip olmalarını gerektiren zorlu düşmanları ve patronları savuştururken Aradaki Arazileri keşfetmelerine olanak tanır. Elden Yüzüğü özellikle işçiliği malzemeleri önemli unsurlardır Elden YüzüğüOyuncuların savaş sırasında kullanabilecekleri fırlatılabilir silahlar, güçlendirmeler ve durum rahatsızlığı tedavileri yaratabildikleri için oyunun oynanışı. Bu malzemeler genellikle belirli bölgelerde bulunabilir veya düşmanlar tarafından düşürülebilir. Örneğin Eye of Yelough, Ailing Village ve Callu Baptismal Church’te bulunabilir ve ayrıca bir Çılgın Trol Şövalyesini yendikten sonra alınabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Player, PvP’de Death Blight’ı En İyi Nasıl Kullanacağını Gösteriyor

Sırasında Elden Yüzüğü George RR Martin tarafından yaratılan bir fantezi dünyasında geçiyor, bir hayran Eye of Yelough ile aynı görünen gerçek bir meyve buldu. Bir Reddit gönderisinde, kullanıcı Kullthebarbarian, Brezilya’ya özgü meyveler olan ve gözbebeklerine benzeyen siyah fasulye benzeri tohumların çıktığı kırmızı tenli Guarana meyvelerinin (“Amazon’un gözleri” olarak da bilinir) bir fotoğrafını paylaştı. . Tohumlar yenilebilir ve antioksidan özellikler içerdiği ve normal kahve çekirdeklerinden daha fazla kafein içerdiği söylenir. Yorumlardaki birçok oyuncu, meyvelerin Eye of Yelough’a benzediğini kabul etmekten kendini alamadı ve gerçeğin korkunç göründüğüne dikkat çekti.

OKU  Bandai Namco, Armored Core 6'nın başarılı olacağını düşünüyor çünkü Elden Ring'den sonra FromSoftware'in adı da 'kalite garantisi'

Eldenring’den RL’de (Guarana meyvesi) Yelough’un Gözü

From Software, Eye of Yelough’un Guarana meyvesine dayandığından hiç bahsetmemiş olsa da, birçok kişi Elden Yüzüğü hayranlar bunun olduğuna ikna olmuş gibiydi. Guarana meyvesinin yorgunluğu azaltmak ve enerjiyi artırmak için harika olduğu söylenirken, Yelough’un Gözü ağrıyı hafifletmek için kullanıldığından, her ikisinin de sağlık özellikleri vardır. Aralarındaki fark, Guarana meyvesinin genellikle meyve suyu şeklinde sorunsuz tüketilebilmesi, Eye of Yelough’un ise tehlikeli bir sarhoş edici olduğu bilindiğinden büyük dozlarda ölümcül olabilmesidir.

Daha önce birçok diğer Elden Yüzüğü hayranlar, dev bir demircilik taşı gibi oyundan gelmiş gibi görünen gerçek hayattan öğeler buldular. Ayrıca dekor ve cosplay ihtiyaçları için silahları ve diğer aksesuarları kopyalamaya çalışan hayranlar da oldu.

Aradan neredeyse bir yıl geçti Elden Yüzüğü çıktı, ancak birçok oyuncu hızlı koşulardan alışılmadık denetleyicileri kullanmaya kadar oyunu yenmenin ilginç yollarını bulmaya devam ediyor. Bu arada, From Software piyasaya çıkmak için hazırlanıyor Zırhlı Çekirdek 6: Rubicon Ateşleri Bu yıl bir ara, bu nedenle oyuncuların yakında saatlerce harcayacakları yeni bir oyunları olabilir.

Elden Yüzüğü artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  PSU üreticileri, sıcaklık artışı riski nedeniyle 600 W GPU güç fişi tasarımı kullanmamaları konusunda uyarıldı

DAHA FAZLA: Elden Ring’in Magma Ejderleri, Konumlandırmayı Sınırlandırmayı Harika Bir Şekilde Kullanıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.