Oyun Haberleri

Razer, aşırı derecede pahalı ve hafif turuncu bir oyun dizüstü bilgisayarı yapmak için Lamborghini ile iş birliği yapıyor

Dough Spectrum 4K

RazerCon 2023’te bazı sürprizler bekliyorduk. Yaklaşan Huntsmen klavyelerine, Aether RGB ampullerine ve hatta güncellenmiş Razer Synapse’e iyice göz attık. Razer ayrıca, harcanabilir geliri yüksek olan oyuncular için Lamborghini gibi bazı lüks markalarla işbirliği yaptığını da duyurdu.

Arabaya çok benzer şekilde, Razer Blade 16 X Automobili Lamborghini Edition’ın kaputunun altında çok fazla beygir gücü var (veya bagajda mı? Unuttum). Gösteriyi çalıştıran bir Intel Core i9 13950HX ve bir RTX 4090 var. 32 GB DDR5-5600 RAM ve devasa 4 TB NVMe SSD ile bellek ve depolama açısından da hiç de fena değil.

Lamborghini Edition, geleneksel Razer logosu ve yeşil renk vurguları yerine, otomobilin farlarından ilham alan turuncu ve siyah mat kaplamayla amblemini kapakta taşıyor.

Dizüstü bilgisayar, kendi özel önyükleme ekranı ve özel bir RGB renk şemasıyla birlikte gelir. Oh, turuncu vurgulu USB bağlantı noktalarını ve soğutma sistemini de hatırlamalıyız.

Lambo Blade 16 ile Razer 16’nın süper otomobil olmayan versiyonu arasındaki teknik açıdan tek fark, gözden geçirildi bir süre önce ikincisinin yalnızca 2 TB SSD’ye sahip olduğu söylendi. Anında 4K 120Hz ile FHD+ 240Hz arasında geçiş yapmanızı sağlayan 16 inç çift modlu mini LED ekrana aşık olduk.

Peki Razer Blade 16 X Automobili Lamborghini Edition dizüstü bilgisayar ne kadar? 5.000$’la ‘Eğer sorarsan, bunu karşılayamazsın’ bölgesinde değil ama yine de oldukça pahalı. Razer bunları çok sınırlı miktarlarda üretiyor; 150 adeti yalnızca ABD’de mevcut. Ama hey, en azından buna ek olarak GT World Race Challenge’ın (40 $ değerinde) ücretsiz bir kopyasına da sahip oluyorsunuz.

Ve merak ediyorsanız, bu özelliklere sahip normal bir Razer Blade 16’nın fiyatı yalnızca 4.300 dolardır, ancak tüm o tatlı turuncu Lambo ayrıntılarını kaçırmış olursunuz.

OKU  850 $'lık favori oyun monitörümüz OLED'i ultra genişliğe taşımak için mükemmel bir fırsat

Şirket aynı zamanda bir dizi oyuncu kıyafeti, altın kulaklık ve birinci sınıf D&G oyun koltuğunu piyasaya sürmek için Dolce & Gabbana ile birlikte çalışıyor. Evet, altın kulaklık dedim.

Resim


En iyi oyun bilgisayarı: En iyi önceden oluşturulmuş makineler.
En iyi oyun dizüstü bilgisayarı: Mobil oyunlar için harika cihazlar.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.