Oyun Haberleri

Destiny 2 Root of Nightmares Yarışma Modu Sona Erdi

root of nightmares raid gear

İlk baskını için Yarışma Modu Kader 2‘S ışık düşmesi genişleme paketi Root of Nightmares resmi olarak sona erdi. Binlerce Kader 2‘in en özverili oyuncuları, son iki günü oyunu tamamlamak için çabalayarak geçirdi. ışık düşmesi yağma. Yarışma modunun ek mücadelesi, çabalamaya değer bir başarı sağladı. Bununla birlikte, tamamlama penceresi artık doldu. Kader 2 Ek zorluk ve baskı olmadan Root of Nightmares’a dalmak için fırsat kollayan oyuncular artık eğlenceye katılabilirler.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Tanıdık olmayanlar için, Müsabaka Modu, Bungie’nin Hindistan’daki baskınlarının başlatılması etrafında oluşturduğu bir deneyimdir. Kader 2. Yarışma Modunun kısa süresi için, Kader 2 Muhafızların güçleri, baskın için kabul edilen standart güç seviyelerinin çok altında sınırlandırılmıştır. Bu sadece izin vermekle kalmaz Kader 2 sayısız güç seviyesindeki oyuncuların eşit bir oyun alanına sahip olmasını sağlar, ancak erişim baskınının özellikle lansman sırasında zorlayıcı olmasını sağlar. Bungie’nin baktığı bir şey Kader 2‘nin en heyecan verici içerik teklifleri.

İLGİLİ: Destiny 2’nin En Son Baskın Patronu Tek Bir Silahla Önemsiz Hale Getirilebilir

Kabusların Kökü baskını resmi olarak 10 Mart Cuma günü, Yarışma Modu yaklaşık 48 saat boyunca etkinleştirilerek başlatıldı. Geleneksel olarak, yarışma modu 24 saatle sınırlandırılmıştır, ancak dünyada ilk kez tamamlamaya çabalayanların ötesindeki ekiplerin Root of Nightmare’in özel Yarışma Modu ödüllerini kazanmak için daha fazla zamana sahip olması için ek bir gün eklendi. Bu 48 saat, Bungie’nin Root of Nightmares’ın zaten standart güç seviyelerine geçtiğini doğrulamasıyla geçti.

OKU  AMD'nin sanatçılara ve geliştiricilere yönelik 'Sıkıştırıcı' aracının adını The Governator'ın kendisinden, Arnold Schwarzenegger'den aldığı ortaya çıktı

Bunun anlamı, Root of Nightmares’ın hedeflenen zorluk seviyesine, önerilen güç seviyesi olan 1770’e ayarlanmasıdır. Kader 2 Oyuncular, Cuma günü başlatıldığından beri teknik olarak Root of Nightmares’a erişebildiler, Yarışma Modunun kaldırılması, daha önce olmadığı bir şekilde erişilebilir olmasını sağlamalıdır. Bungie, “Tüm Muhafızlardan, kapımızın önünde büyüyen bu rahatsız edici varlığa yanıt vermeleri isteniyor.”

Yarışma Modunun 48 saate uzatılması, topluluk içinde büyüyen bir sohbete yol açtı. Kader 2 toplum. Birçok oyuncu, Bungie’nin hem Yarışma Modu’nu hem de genel erişimi aynı anda başlatması gerektiğini düşünüyor. sert sikiş Kader 2 oyuncular her baskının dünyanın ilk tamamlanması için savaşabilirken, sıradan oyuncular hafta sonu boyunca normal baskının tadını çıkarabilirler. Ancak Bungie, olasılık hakkında henüz yorum yapmadı.

Root of Nightmares’a verilen tepkiler şu ana kadar karışık. iken ışık düşmesi raid, Bungie’nin görsel olarak şimdiye kadarki en etkileyici kreasyonlarından biri olarak tanımlandı, bazıları bunun çok kolay veya doğrudan olabileceğini düşünüyor. Diğerleri bunun çok aksiyon odaklı olduğunu ve önceki baskınların sunduğu bulmacalardan yoksun olduğunu düşünüyor. Kader 2 oyuncular baskını şimdi deneyebilir ve kendileri görebilir.

Kader 2 şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  Warzone 2, Sezon 2'de en çok talep edilen özelliğini alıyor, ancak biraz daha beklememiz gerekecek

DAHA: Destiny 2: Root of Nightmares – Macrocosm Encounter Guide

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.