Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 22 Ekim Pazar #855 için ipucu ve cevap

Today

Oynadığınız her oyuna yardımcı olmak için tasarlanmış ipuçlarımızla günümüzün Wordle’ından en iyi şekilde yararlanın veya bugünün oyununa bir destek vermeniz gerekiyorsa 22 Ekim (855) oyununa ilişkin bir ipucuna göz atın. Bir kabus bulmacasını kurtarmayı mı umuyorsunuz? Bugünün cevabına ulaşmak için tıklamanız yeterli; devam edin, bir ikramı hak ediyorsunuz.

Bugünkü ikinci tahminimden sonra bir çıkmaza girdim. Bir sonraki denememde bugünün Wordle cevabını çözmek için yeterli bilgiye sahip olduğumu biliyordum. Aklımın arkasında gizlenen kelimenin parmaklarıma kadar ilerleyebilmesi için sadece bir dakika oturup beklemem gerekiyordu. Daha önce de üç kez galibiyet almıştım ama o ortaya çıktığında özellikle iyi hissettim.

Bugün Wordle: Bir ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 22 Ekim Pazar için bir ipucu

Belirli bir zaman veya yerdeki bir şeye, bugünün yanıtı, _____ konum ve _____ zamandaki sürüş testi kullanılarak atıfta bulunulabilir. Bu kelime aynı zamanda bir şeyi hesaba katmak anlamına da gelebilir veya birisi belirli bir şekilde davranma eğilimindeyse: örneğin bir arkadaşın gerektiğinde yardım edeceği _____ olarak alınabilir.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’ı alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle galibiyet serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Benzersiz ünlü ve ünsüz harflerin dengeli bir karışımından oluşan bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Daha önce elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Yaklaşan bağımsız RPG, hazine sandıklarını yağmalamayı unutun diyor; artık siz de onlardan birisiniz

Neyse ki, gece yarısına kadar yapılmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Dolayısıyla oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süreliğine uzaklaşmak yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugün Wordle: Cevap

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

Haftayı bir galibiyetle tamamladık. 22 Ekim (855) Wordle’ın cevabı: VERİLMİŞTİR.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Bunlar aynı zamanda günümüzün Wordle’ına ilişkin tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur çünkü cevabın tekrarlanması pek mümkün değildir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 21 Ekim: GÜLÜMSEME
 • 20 Ekim: MEYDANA GELMEK
 • 19 Ekim: SPLAT
 • 18 Ekim: MERHAMET
 • 17 Ekim: YETİŞKİN
 • 16 Ekim: GRAFİK
 • 15 Ekim: Sızdıran
 • 14 Ekim: AJAN
 • 13 Ekim: AMCA
 • 12 Ekim: diz çök

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra halinde beş kutu verir ve kazanma serinizi sürdürmek için bunların içinde hangi beş harfli gizli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın Güçlü bir kelimeyle başla ARISE veya ortak ünsüzlerin ve birden fazla sesli harfin iyi bir karışımını içeren herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, potansiyel olarak fazladan bir harfi ortadan kaldırma veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, kelimelere tekrar eden harflerle başlamaktan da kaçınmak isteyeceksiniz. Enter’a bastığınızda hangilerinin doğru, hangilerinin yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

OKU  Beyaz Rusya, 'dostça olmayan' ülkelerden gelen içerik için korsanlığı yasallaştırıyor

Bir sonraki tahmininizin ilkine iltifat etmesini, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz genel harfleri kapsayacak şekilde başka bir “iyi” kelime kullanmasını ve aynı zamanda bugünün cevabında mevcut olmayan bir gerçek nedeniyle artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.