Oyun Haberleri

Destiny, John Wick oyuncusu Lance Reddick 60 yaşında öldü

Lance Reddick on The IMDB Show

TMZ (yeni sekmede açılır) Destiny 2’de Titan Öncü Komutanı Zavala’yı seslendiren ve çok sayıda film ve dizide rol alan Lance Reddick’in 60 yaşında hayatını kaybettiği bildirildi.

Reddick (yeni sekmede açılır) bir dizi beğenilen film ve şovda tipik olarak sert ve göz korkutucu ama aynı zamanda ilkeli ve bazen şefkatli karakterler olarak unutulmaz rolleri canlandıran klasik bir “o adam” karakter oyuncusuydu. En iyi bilinen televizyon rolleri arasında The Wire’da Cedric Daniels, Fringe’de Philip Broyles ve Bosch’ta Irvin Irving rolleri yer alıyor.

Beyaz perdede en büyük sıçraması muhtemelen John Wick filmlerindeki Charon rolüydü. Reddick, karakteri ilk filmde küçük bir otel müdürü rolünden üçüncü filmde kendi başına yetenekli bir suikastçı olarak aşırı şiddette aktif bir katılımcıya taşıdı. 24 Mart’ta vizyona girecek olan John Wick 4’teki rolü yeniden canlandırması planlanıyordu.

Yine de oyuncular için muhtemelen en çok Destiny 2’nin asık suratlı Titanı Zavala olarak biliniyordu. Bu, sadece oyunlarda değil, tamamen bağlı olduğu bir karakterdi: 2021’de Zavalas’ın Destiny 2 memlerini okuyarak interneti heyecanlandırdı. ses. Oldukça fantastik: İnanın bana, “Yeni şekillerde kıçlarını çırpmak için Karanlığı gelişigüzel kullanmaya başladılar” sözlerini o benzersiz derin, buyurgan sesle duyana kadar duymadınız.

Reddick’in Destiny serisindeki görevinin, Zavala’nın Season of the Haunted’daki acı dolu arka plan hikayesini keşfetmekten Cayde-6’nın ölümünden sonra liderliğin yüküyle başa çıkmasını izlemeye kadar hikayenin anlatısının çoğunu taşıdığını söylemek abartı olmaz. Caital’s Cabal ile bir ittifak kurmada çok önemli bir rol. Hayranlar için, Bungie’nin çoğu zaman çılgın hikayelerini büyük bir yürek ve bağlılıkla satacak kadar iyi bir oyuncu olduğu için sonsuza dek hatırlanacak. Orijinal Destiny’den Cerberus Vae III grevine ikonik giriş monologunu dinleyin ve başka birinin bunu bu kadar havalı yaptığını hayal etmek imkansız. “İstesek de istemesek de Kabal ile savaşa girdik…”

Bungie yaptığı açıklamada, “Lance Reddick ekranda, Destiny’de ve en önemlisi şahsen ikonik bir varlıktı” diye yazdı. Twitter’a gönderildi (yeni sekmede açılır). “Topluluğumuza olan sevgisi, zanaatına tavizsiz bağlılığıyla ve etrafındakilere dokunan yayılan nezaketiyle Komutan Zavala’da parladı. Onun özleneceğini söylemek, derin bir yetersizlik, ancak daha az doğru değil. Huzur içinde yat. barış, Lance.”

Daha fazla gör

Rapora göre Reddick, John Wick 4 basın turuna katılıyordu, ancak Çarşamba günü sosyal medyada görünüşe göre evinde köpekleriyle birlikte olduğu bir video yayınladı. Bir ölüm nedeni açıklanmadı, ancak TMZ, polis kaynaklarının doğal nedenlerin sonucu gibi göründüğünü söylediğini aktardı.

Daha fazla gör


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  15 Aralık Perşembe için bugünün Wordle 544 yanıtı ve ipucu