Oyun Haberleri

Pokemon Scarlet ve Violet, Mart 2023’te Yeni Sınırlı Süreli Tera Baskını Savaşı Başlatıyor

pokemon-scarlet-and-violet-logos-colored-background-patch-1-2-notes-1

Bu haftasonu, Pokemon Kızıl ve Menekşe oyuncuların cesaretlerini yeni bir yedi yıldızlı Tera baskın patronuna karşı test etmek ve başarılı olursa onu ele geçirmek için sınırlı bir süreleri olacak. Yeni patron bir kez daha En Güçlü İşareti taşıyacak ve Pokemon Kızıl ve Menekşe eğitmenler, yenilgisinden sonra çok sayıda ödül alır.


Yeni yedi yıldızlı Tera baskın savaşı, eklenecek beşinci savaş. Pokemon Kızıl ve Menekşe lansmanından beri. Yedi yıldızlı baskınların kilidini açmak, eğitmenlerin ayrıca altı yıldızlı baskınların kilidini açmasını gerektirir; bu, yalnızca oyun sonrasına ulaştıktan, Academy Ace Turnuvasına en az bir kez katıldıktan ve bir avuç beş yıldızlı baskını tek başına yendikten sonra yapılabilir. veya diğer çevrimiçi eğitmenlerin yardımıyla. Daha önce Cinderace ve Greninja’da olduğu gibi, bu yeni yedi yıldızlı Tera baskın savaşı, eğitmenleri geçmiş oyunlardan başka bir sevilen başlangıç ​​Pokemon’una karşı karşıya getirecek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Yeni İş İlanı Pokemon Hayranlarını Endişelendiriyor

Şu andan itibaren 19 Mart Pazar 23:59 UTC’ye kadar, Pokemon Kızıl ve Menekşe eğitmenler, Tera tipi olarak Uçan tipine sahip Rakipsiz Decidueye ile karşılaşabilirler. Geleneksel olarak bir Çim ve Hayalet çift tip Pokemon olan Decidueye, Arrow Quill Pokemon olarak bilinir ve Rowlet’in tamamen gelişmiş şeklidir. Pokemon Güneş ve Ay. Aynı zamanda, bu yazının yazıldığı sırada yedi yıldızlı bir Tera raid patronu olarak gösterilen ilk Çim tipi marş motorudur. Decidueye the Unrivaled’ı deviren oyuncular çok fazla EXP Candy, bazı Flying Tera Shards ve diğer nadir ödüller kazanacaklar.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #819: 16 Eylül Cumartesi

pokemon-scarlet-ve-mor-decidueye-tera-raid-battle-mart-2023

Decidueye the Unrivaled, temas hareketlerini kullandığı için kendisine zarar verebilecek yeteneklere ve öğelere karşı bağışıklık sağlayan gizli Uzun Erişim yeteneğine sahiptir. Hareketi ayarlandı Pokemon Kızıl ve Menekşe Leaf Blade, Brave Bird, Spirit Shackle ve Swords Dance’ı içerir, ancak dövüş boyunca Feather Dance, Air Cutter ve Low Kick’i de kullanabilir. Seleflerinden farklı olarak, bu patron savaşın başında bir istatistik arttırıcı hareket kullanmayacak. Ancak yeterince hasar aldıktan sonra kalkanı kalktığında, bir turda iki hamle yapmaya başlayacaktır.

Pokemon Scarlet ve Violet’te Decidueye Raid Nasıl Yenilir?

Decidueye the Unrivaled’a karşı koymak için, saldırıyı yöneten Miraidon gibi güçlü Elektrik tipi saldırganlarla birlikte, seviye 100 Pokemon’dan oluşan bir ekip şiddetle tavsiye edilir. Clodsire gibi Swords Dance’ın Haze aracılığıyla etkilerini ortadan kaldırabilen ve Decidueye’nin saldırısını Chilled Water ile daha da azaltabilen bir destek Pokemonu ile birleştiğinde, koordinasyon ve azim, bu yeni mücadeleye karşı başarının anahtarı olacak. Pokemon Kızıl ve Menekşe.

Ancak, bu hafta sonu etkinliğini kaçıran oyuncular, 24 Mart hafta sonu geri döneceği için rakipsiz Decidueye ile karşılaşmak için yakında bir şans daha bulacaklar. Pokemon Menekşe oyuncular, savaş için bir Miraidon’u ele geçirmek için daha kolay bir zaman geçirecekler, her iki versiyonun oyuncuları takım kurabilir ve bu zorluğun üstesinden gelmek için gerekenlere sahip olup olmadıklarını görebilirler.

Pokemon Kızıl ve Menekşe Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA: Pokemon Scarlet ve Violet’in Yeni Tera Raid Boss’u Bazı Sorular Soruyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.