Oyun Haberleri

Devasa bir Darkest Dungeon revizyon modu, tamamen yeni bir kampanya ekliyor

Devasa bir Darkest Dungeon revizyon modu, tamamen yeni bir kampanya ekliyor

Genişleyen bir Darkest Dungeon modu, Black Reliquary ile bu ay piyasaya sürülecek (yeni sekmede açılır) 24 Mart 2023’te piyasaya sürülecek. Mod, Red Hook’taki orijinal Darkest Dungeon geliştiricilerinin onayını alan tam bir dönüşüm modudur ve değişiklik listesi… gerçekten çok büyük. Her şeyden önce bir oyun revizyonu ve yeni bir ortam, yeni karakterler, yeni anlatım, yeni müzik, yeni düşmanlar ve gerçekler, biblolar ve yeni oyuncu kahramanları ile tamamen yeni bir kampanya.

Hikaye, yalnızca The Valley olarak bilinen ıssız bir çölde yekpare bir yapı olan Black Reliquary’ye giren bir grup kahramanı takip edecek. Geliştiriciler bunu şu şekilde açıklıyor: “Bildiğini sandığın şeyi bırak. Vadi merhamet ve sempati bilmez ve önünüzdeki sınavlar daha önce karşılaştığınız hiçbir şeye benzemeyecek! Kendinizi Flameseeker hava gemisinde yeni evinizde bulun. ve baskıcı ve gizemli Black Reliquary’ye saldırmak için güçlerinizi birleştirirken, yıllar öncesinden eski bir tanıdıkla yeniden bir araya gelin.”

Black Reliquary için hem hikaye odaklı bir çıkış tarihi fragmanı hem de uzatılmış oyun fragmanı var ve her ikisi de ücretsiz bir oyun genişletmesindeki inanılmaz miktarda yeni sanat ve tasarımı vurguluyor. Dürüst olmak gerekirse, bu bile değil. Bu, gerçekte başka bir boyuttan bir çatlaktan düşen bir tür ücretsiz devam filmi.

Bu çok fazla ve yıllardır üzerinde çalışılıyor. Kendi Steam’ini alacak kadar kapsamlı ve kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş ender modlardan biridir. (yeni sekmede açılır) Bu, Half-Life 2 gibi on yıl veya daha eski oyunların dışındaki modlara nadiren verilen bir onurdur.

Yeni anlatıcıyı oynayan, en azından bu fragmanlarda, Darkest Dungeon ortamının bir parçası olarak kabul edilen çakıllı anlatımı gerçekten çivileyen adama sesleniyorum.

Bu ve tüm sanat, bana bunun bir devam filmi gibi hissettirdiğini söylememi sağlayan şey. 2020’ler anlamında bir devam filmi değil, ilkinden bu yana beş veya altı yıl geçti, ancak 1990’larda Sequel’in motoru ve bazı sanatı, revizyon sistemlerini yeniden kullanacağı ve ardından bir yıl sonra olduğu gibi kendinden emin bir şekilde piyasaya sürüleceği anlamında bir devam filmi değil. maks.

Black Reliquary, Darkest Dungeon, Shieldbreaker DLC ve Crimson Court DLC’ye sahip olanlar için Steam üzerinden tamamen ücretsiz olarak edinilebilir. Black Reliquary’i Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Black Reliquary ekibi, modda yer alan özel sanatı Patreon aracılığıyla finanse ediyor (yeni sekmede açılır)ve modun gelişimini şuradan takip edebilirsiniz: twitter (yeni sekmede açılır).

OKU  Microsoft, Xbox PC oyunlarını GeForce Now'a getirmek için Nvidia ile 10 yıllık anlaşma yaptığını duyurdu

Aşağıdaki oyun fragmanına göz atın.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.