Oyun Haberleri

Genshin Impact, Shenhe ve Ayaka Silah Afişini Ortaya Çıkardı

Genshin Impact Ayaka Mistsplitter

Genshin Etkisi 3.5 güncellemesinin ikinci kısmı için yakında çıkacak olan silah afişinde görünecek öğeleri resmen onayladı. Geliştirici HoYoverse, bu afiş döngüsünün iki çok popüler Cryo karakteri Kamisato Ayaka ve Shenhe için yeniden gösterimler içereceğini zaten onayladı.


Her banner döngüsü Genshin Etkisi oyundaki her silah türü için bir tane olmak üzere iki adet beş yıldızlı ve beş adet dört yıldızlı öğe içeren bir Silah Sancağı içerir. Güncellemenin bu bölümü ayrıca, Diona adlı başka bir Cryo kullanıcısı ve Anemo katalizörü kullanıcısı Sucrose ile birlikte gelecek dört yıldızlı dizinin bir parçası olacak olan Mika adlı yeni bir dört yıldızlı karakteri tanıtacak.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact 3.6 Sızıntısı Muhteşem Yeni Alan Adını Ortaya Çıkardı

içindeki silahlar Genshin Etkisi beş farklı nadirlik derecesine ayrılırlar ve beş yıldızlı öğeler genellikle en güçlüsüdür. Beş yıldızlı silahlar, 80 dilek içinde beş yıldızlı bir düşüşü garanti eden 80 dilek acıma sisteminde çalıştıkları için karakterlere göre biraz daha kolaydır. Hem Sınırlı Karakter hem de Silah Sancağı, oyuncuların bir dizi değerli eşya dilemek için Intertwined Fates kullanmasını gerektirir. Genshin Etkisi‘in resmi Twitter hesabı nihayet yaklaşan Silah Afişinde görünecek yedi öğeyi açıkladı:

  • Mistsplitter Reforged – beş yıldızlı kılıç
  • Calamity Queller – beş yıldızlı sırıklı silah
  • Kurban Kılıcı – dört yıldızlı kılıç
  • Çan – dört yıldızlı claymore
  • Şarap ve Şarkı – dört yıldızlı katalizör
  • Favonius Lance – dört yıldızlı sırıklı silah
  • Favonius Warbow – dört yıldızlı yay
OKU  Wordle ipucu ve cevap #664: 14 Nisan Cuma

Genshin Impact 3.6 Silah Sancağı

Mistssplitter Reforged, dünyadaki en iyi beş yıldızlı kılıçlardan biri değilse de, yaygın olarak kabul edilir. Genshin Etkisi. İkincil statüsü, %44,1’e kadar Kritik Hasar sağlar, bu da oyundaki hemen hemen her DPS karakteri tarafından kullanılabileceği anlamına gelir. Ayrıca, sahibinin temel hasarı için önemli bir güçlendirme sağlar ve bu da onu, kiti tonlarca temel hasar verme etrafında dönen beş yıldızlı Cryo kullanıcısı Kamisato Ayaka için başvurulacak silah haline getirir.

Calamity Queller, Shenhe’nin imza silahıdır, ancak Anemo Yaksha Xiao veya Pyro desteği Xiangling gibi diğer birçok saldırı amaçlı sırıklı silah karakteri tarafından da kullanılabilir. Hem pasif etki hem de ikincil istatistik, silah sahibini çok sayıda ham ATK özelliği ile donatır ve bu da onu Kritik Hasara güvenmeyen karakterler için mükemmel bir seçim haline getirir.

Hayranlar, her iki beş yıldızlı öğenin de S-kademeli silahlar olarak kabul edilmesinden memnun görünürken, dört yıldızlı dizilişten pek memnun görünmüyorlar. Tek düzgün dört yıldızlı silah muhtemelen, karakterin Elemental Becerisi için çok fazla Enerji Yeniden Doldurma ve bekleme süresi azaltma sağlayan Kurban Kılıcıdır.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Fontaine, Diğer Genshin Etki Bölgesinden Çok Farklı Olabilir

Kaynak: twitter


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.