Oyun Haberleri

Diablo 4 düzeltmesi, bir elit düşmanı sonsuza kadar çoğaltan bir hata olan ‘Darcelpocalypse’ ile ilgilenir

Diablo 4 düzeltmesi, bir elit düşmanı sonsuza kadar çoğaltan bir hata olan 'Darcelpocalypse' ile ilgilenir
Bu Diablo 4 kılavuzlarıyla Sanctuary’de hayatta kalın

Diablo 4'ün Lilith'i

(İmaj kredisi: Tyler C. / Activision Blizzard)

Diablo 4 kılavuzu: İhtiyacın olan her şey
Diablo 4 montajı: Harita üzerinde yarış
Diablo 4 ara noktaları: hızlı seyahat nasıl yapılır
Diablo 4 seviyesi açılır: Yeni satıcılar

Diablo 4, Scosglen bölgesinde, Merryn adlı bir NPC’nin Darcel adlı bir hırsızdan bir eşya almak için sizi Braestaig’den gönderdiği Stolen Artifice adlı bir getirme görevine sahiptir. Darcel ve haydutları onu çalana kadar hasta bir anne ve çocuğun iyileşmesine yardımcı olmak için kullanılan bir runik büyü. Gerizekalılar.

Bunun tipik bir yan görev olması gerekiyordu, çok büyük bir şey değil, ancak oyuncular bunu alışılmadık derecede zor buluyordu. Bir Darcel ile savaşmak yerine, düzinelerce Darcel tıpatıp aynısıyla karşılaşıyorlardı. Bazıları hangisinin orijinal olduğunu anlamayı ve görevi tamamlamak için onu öldürmeyi başarsa da, diğerleri geri çekilmek ve geri dönmek zorunda kaldılar, bazen yokluklarında yüzlerce Darcel’in ortaya çıktığını gördüler.

Bazı oyuncular, sorunun elitlerin sahip olabileceği minyon çağırma yeteneğiyle ilgili bir hata olduğu teorisini öne sürse de, Darcel onlardan biri değil. O sadece çivili topuzu ve bir sürü can puanı olan iri bir adam. Şimşek büyücüsü gibi daha güçlü Diablo 4 yapılarından bazılarına sahip oyuncular, ganimet açısından buna gerçekten değmese de, çılgın Darcel ordusuna karşı kendilerini test ederken eğlendiler.

Blizzard, Stolen Artifice yan görevini düzeltilene kadar devre dışı bırakarak yanıt verdi. Hangisi var. 4 Haziran’da yayınlanan Düzeltme 3, birden fazla Darcels hatasının yanı sıra, Astaroth’un As the World Burns görevinde bir eve varmadan önce bir evi yok edeceği bir hatayı ve bazı kararlılık sorunlarını ele aldı. Sunucu taraflı bir düzeltme olarak, bu değişiklikleri uygulamak için istemcinizin güncellenmesi gerekmez. Güle güle, Darcels. Seni az çok tanıyorduk.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Starfield, önümüzdeki hafta gelecek Steam beta güncellemesinde resmi FSR 3 desteğini alacak